30.06.2017
Takzvaný módní trend „off shoulder" se opět vrací do módy díky vracejícím se trendům z 90. let. Tento trend je skvělý v tom, že dovoluje odhalit velkou část ženské kůže, ale nepůsobí to vůbec lacině, naopak velmi svůdně a romanticky. Navíc, pro léto je tento střih ideální. I v létě se můžete cítit svůdně a pohodlně, tak proč toho letos nevyužít!

Topy s odhalenými rameny

Pokud už nevíte, co v létě nosit, tyto halenky jsou opravdu ideální. Navíc, probuďte v sobě trošku ženskosti a nalaďte se na příjemné večery, kdy můžete do noci bez obav sedět venku a užívat si léto plnými doušky. Záleží na vás, na jakou událost top zvolíte, ale pro letní horké dny, zvolte nějakou volnější halenku, která bude mít spadené krátké rukávy na ramenou, nebo nebude mít třeba rukáv žádný! Pokud venku takové teplo nebude, nebojte se i varianty s dlouhými rukávy, kde vám bude pouze svůdně vykukovat malá část ramen. Takový top se třeba perfektně hodí večer do klubu.

Šaty se spadenými rameny

Nemusí se ale jednat pouze o košile nebo halenky. Momentálně najdete v každém obchodě i nespočet šatů s odhalenými rameny. Protože je teď v kurzu květinový vzor, nebojte se trošku oživit vás šatník a nalaďte se tak na nadcházející dovolenou! 

Navíc, pokud nemáte rády své paže tak jako já, tento trend je skvělý v tom, že spadené rukávy paže krásně zakryjí, ale zároveň odhalí ramena, takže vám v létě nebude horko, a ještě úspěšně schováte své nedostatky. A v případě maxi šatů, k tomu ještě zvýrazněte pas a můžete bez obav vyrazit do ulic!

Nezapomínejme na overal!

Tento trend se týká i overalů. Tipy ode mě jak nosit overal už máte, tak jen zkuste zakomponovat ta odhalená ramena a bude to na jedničku!

Plavky nejsou výjimkou

Asi byste to nečekaly, ale trend spadených rukávů platí i pro plavky. Je to sice trošku nepraktické, ale za to, to vypadá skvěle! No co, pro módu to občas vytrpíme, no ne? Hlavně, že budeme vypadat dobře :-) 

Krásné léto a užívejte!