Oblečte se jako Selena Gomez!

25.10.2017

Svetr i v létě

Selena Gomez není jenom americká herečka a zpěvačka, ale i módní návrhářka! To spousta z nás neví. Proto jsem si vybrala opět tři outfity, které nosí Selena a vy byste se tak mohly inspirovat a obléknout se do školy či na společenskou událost jako ona. Protože Selena módě jako návrhářka rozumí.

Tentokrát jsou to spíše ležérní outfity, ale ty nosíme přece jenom nejčastěji.

Svetr se podle Seleny dá nosit i v létě! A to díky tomu, že má krátký rukáv a také je celkově kratší. Džíny, které zvolila, jsou děrované. Buď si můžete podobné koupit, anebo si můžete vyzkoušet vyrobit vlastní, určitě to zvládnete levou zadní. Krásné béžové lodičky, jooo... tak ty se hodí ke všemu. A černá kabelka? Klasika!

Elegantní i street style

V létě se začaly nosit „áčkové" džínové sukně a Selena si také jednu oblékla. Je sice kratší, ale Selena si to dovolit rozhodně může. K ní si vybrala krásný top v černé barvě, který je výjimečný proplétaným detailem ve výstřihu. Celý look doplnila tato americká kráska sakem v pánském stylu, které je dle aktuálních trendů v kurzu a hodí se téměř k čemukoliv.

Žlutá sluší

Poslednímu nejpohodovějšímu outfitu dominuje výrazný žlutý latexový kabát sahající až po zem. Pod něj si vemte obyčejné bílé tričko, modré džíny a ladící oranžové semišové lodičky! Líbí se mi, že i když Selena vybere barvy, které jsou křiklavé a nedají se s ničím sladit, jí se to vždycky podaří a výsledek je perfektní!