Obleč se jako Kylie Jenner!

12.10.2017

I ELEGANCE SE V NĚM UKRÝVÁ

KYLIE JENNER je americká modelka, návrhářka a podnikatelka. Spolu se svou sestrou Kendall Jenner vytvořily kolekci KENDALL and KYLIE. A to už napovídá tomu, že se v módě vyzná...

Je jednou z nejvlivnějších a nejsledovanějších celebrit na sociálních sítích, a proto se spousta slečen snaží Kylie napodobit jak vzhledově, tak i v módě. No a protože si myslím, že takovéhle články vás budou bavit nejvíce, tak pro vás mám připravené tři outfity, které Kylie vystihují. A vy se tak můžete ,,vystajlovat" přesně jako ona!

Tento outfit je spíše ležérní než do společnosti, avšak i elegance se v něm ukrýva! Oblékla si obyčejný bílý crop top s dlouhými rukávy, který v celém outfitu vlastně docela září. Snad nejvíce nošené bundy jsou bombery. I Kylie je nosí! A stačí si zakoupit klasický zelený s oranžovou podšívkou. Pak si stačí obléct modré džíny, které Kylie sice moc nenosí. A když už, tak pořádně kvalitní! Proto jsem vybrala tyto od Calvina Kleina, které jsou nejvíce podobné a určitě stejně kvalitní. No a protože by to nebyla Kylie, kdyby si k ležérnímu outfitu nenazula kozačky, lodičky či jiné podpatky. Pro tentokrát si vybrala tyto opravdu krásné botičky na podpatku, které jsou béžové. A jelikož je Kylie tmavší typ, tak jí moc sluší!

VÝRAZNÝ ELEGANTNÍ KABÁTEK

Na tomto outfitu vás nejprve nadchne dlouhý červený kožich. Já jsem se do něj snad zamilovala! Nádherný střich i barva...
A pod něj si Kylie oblékla bílou variantu. Nic jiného než Calvin Klein tričko a bílé tenisky. Já si představuji, že jsou to Adidas tenisky. No a protože moc nevidím, co má za kraťasy či sukni, podle mé domýšlivosti jsem usoudila, že má bílé krátké kraťasy. Určitě je můžete sehnat levněji než Kylie! Bílý outfit nakonec doplňte stříbrnými šperky.

CELÁ V HNĚDÉ

Nejtypičtější pro Kylie jsou uplé mini šaty, které jí zvýrazní postavu. A tyto mě zaujaly tím, že mají neobyvklou barvu, kterou na šatech můžeme vidět pouze zřídka. Jsou hnědé a materiál je semišový. Musí být opravdu příjemné na dotek! Outfit sladila i s různými dopňky. Například zvolila stejně zbarvenou kabelku i podpatky. Podpatky jsou opět s otevřenou špičkou.