NY fashion week 2017

18.09.2017
V New Yorku proběhl fashion week a pokud, stejně jako já, patříte k módním nadšencům, kteří netrpělivě vyhlíželi outfity, které se na něm objeví a které se tak mají stát naší módní inspirací na nadcházející chladné období, určitě jste si přišly na své!
A i když je tenhle týden módy samozřejmě velkou událostí, mě ještě o trochu víc než nové kolekce návrhářů, které se na nich objeví, zajímají „outfity obyčejných smrtelníků", kteří na akci dorazili a díky svému nenásilnému stylu a originalitě dokáží inspirovat vlastně víc, než kdokoli jiný!
Nepopírám, že na podobných akcích se objeví také outfity, kdy nositelky působí jako zástupkyně cirkuse spíše, než jako módní ikony, ale to k módě zkrátka patří a je to jen další z důkazů toho, že co je pro jednoho příliš, může být pro druhého naopak zatraceně málo... A právě proto je móda taková zábava. Nemyslíte? :))
A víte, co je na módě ještě super?  Pokud deseti lidem ukážete fotky deseti různých outfitů, vsaďte se, že každého zaujme něco jiného! Jedna z nás se zamiluje do klobouku, jiná do oversize svetru, poslední okouzlí podpatky... Co společného si tedy z týdnu módy můžeme vzít?  Že stylový outfit nerovná se drahý a tak jsem vám do dnešní koláže vybrala kousky, které v New Yorku bodovaly nejvíc... a zároveň žádný z nich nestojí víc než 1000,-.

Tak který bude ten váš? :))