Nezdá se to. Svetry se hodí fakt ke všemu!

10.09.2017

Jen jeden svetr stačí mít

Je to tak. Svetry jsou nejen pohodlné a příjemně hřejivé, ale dají se zkombinovat opravdu s jakýmkoliv spodním dílem, podpatky, teniskami, bláznivými kabelkami i s šátky. Stačí mít po ruce ten správný svetr. Kterým ovšem nikdy nic nezkazíte? Samozřejmě tím nejobyčejnějším černým.

Experimentujte

Když se podíváte na tuto kombinaci, tak si nejspíše říkáte „Páni, to by mě nikdy nenapadlo!" ale vypadá to dobře, že? Chce to se nebát experimentovat a mít nápad. Tolik věcí, kterých mě napadá, když vidím svetr s límečkem od Dorothy Perkins! Třeba k němu zvolit krátkou sukýnku do áčka a vysoké kozačky na podpatku. Doladit delším kabátkem a rafinovaný komplet máte na světě.

Skládaná sukně a chlupáč

Svetr ke skládané sukni nosím běžně. Nevypadá to vůbec špatně a navíc je to hodně elegantní. V kurzu je teď červená. Najdete ji snad ve všech obchodech, ale teď vede H&M, tak se mrkněte na jejich produkty, aby mohl být jeden ze široké nabídky svetrů váš.

Nebojte se extravagance

Tento oufit je hodně extravagantní. Alespoň se vám nestane, že ve stejném outfitu potkáte někoho jiného, no ne? :-) Hodně extravagantní svetr, ke kterému stačí jen černé kalhoty a doplňky má v nabídce Versace. Bojíte-li se experimentovat s celým outfitem, stačí jen jeden kousek.

Všechno je v módě možné

Svetr ke svetru? Proč ne! Aspoň nebude člověku taková zima. Hlavně, když budou oba svetry hodně teploučké. Třeba jako Stefanel od Marc O'Polo.
Další elegantní outfit vhodný do práce. Lodičky jsou klasika, ale když je venku chladno a sychravo, tak je dobré vzít si svetr. Jenže co k němu, když máte určený dresscode? Dlouhou sukni nad kolena můžete ve větší zimě doplnit o nějaké veselé punčochy.
Co si vezmete ke svetru je čistě na vás. Fantazii se meze nekladou. A teď, když je sweater weather je ideální čas na experimentování! Tak směle do toho. :-)