Nesmrtelní bojovníci s chladem

14.09.2016
Podzim už je za dveřmi, proto je nejvyšší čas poohlédnout se po nějaké lehké bundě nebo kabátu. Nachystali jsme pro vás inspiraci s hot kousky tohoto podzimu, kterými jsou kožené, koženkové bundy, bombery a džísky. Který ulovíte vy? V šatníku můžete mít klidně všechny tři :)

Kožená/koženková bunda

Kožená móda není pro muže úplně typická. Je doménou hlavně motorkářů a rockerů, ostatní se do ní příliš nehrnou. To je ale škoda! Protože kožená bunda v kombinaci s jednoduchými prvky dokáže vyčarovat dokonalý outfit.

Bomber

Dříve bunda armádních pilotů, dnes univerzální, pohodlný a velice variabilní must-have oděv. Výrabí se snad ve všech barevných provedeních včetně různých vzorů. Sázkou na jistotu jsou však ty v černé, khaki a tmavě modré barvě. Ještě nemáte bomber v šatníku? Tak na nic nečekejte a rychle si některý vyberte.

Džíska

Džínová bunda je v oblibě už několik desítek let a letos tomu není jinak. Hodí se skvěle na podzim, jaro i léto. Můžete na ni natrefit hned v několika barevných provedeních. Nejoblíbenější a nejstylovější je její klasická modrá podoba.