Nenechte si ujít hlavní trend nadcházející sezóny. Vsaďte na asymetrický výstřih

03.03.2021

Zapomeňte letos na kulatý a véčkový výstřih, hitem nadcházející sezóny bude elegantní asymetrický výstřih, který dá vyniknout vašemu krásnému dekoltu. Volit můžete jednoduchý čtvercový výstřih, nebo vyloženě asymetrický s nepravidelným vázáním kolem krku, či přepásaný jedním ramínkem.

Buďte rafinovaná a sexy

Jestliže milujete pozornost a být za šedou myšku není nic pro vás, vsaďte letos na šaty a topy na jedno rameno, které vnesou do vašeho šatníku skutečně velkou dávku smyslnosti a kreativity. Bez sebemenších potíží tak upoutáte oči všech, kteří se budou vyskytovat ve vaší přítomnosti. Zkuste je třeba k jarní bundě či saku a buďte nepřehlédnutelná.

Tyto kousky se hodí zejména pro ženy, jež mají dlouhou šíji a postavu, která odpovídá tvaru přesýpacích hodin. To znamená, že má stejně široká ramena jako boky. Právě asymetrický výstřih odvede pozornost od širších boků a stehen. Možností, jak začlenit tento sexy trend do vašeho šatníku, je opravdu mnoho. Podívejte se s námi na několik modelů, které přinesou svěží vítr do vašeho šatníku.