Nejlepší outfity Meghan Markle: kde nakupuje a potrpí si na luxus?

11.03.2021

Vévodkyně Meghan Markle má skutečně vytříbený vkus a potrpí si na tom, aby byla vždy dokonale sladěná. Sází na jednoduchou eleganci, ale zároveň miluje ležérnost a pohodlnost. Jako vévodkyně samozřejmě vlastní několik luxusních kabátů a kabelek, ale v jejím šatníku najdete i obyčejné svetry, které kombinuje s roztrhanými džínami, což je nadčasová klasika, která neomrzí.

A kde si Meghan nejčastěji pořizuje nové stylové kousky? Co se týče těch luxusnějších a dražších značek, Markle zbožňuje například Sentaler, Burberry nebo Chloé, kde nakupuje převážně boty, kabelky a další doplňky. Její šatník ale obohacují i kousky značek Marks & Spencer nebo Zara, za což sklízí obdiv u svých fanoušků. Nehledí na cenu a ví, že i z obyčejných kousků se dá vykouzlit krásný outfit. A my si teď pár jejích skvostných modelů představíme.

Sladěná od hlavy až k patě

Jeden ze svých nejlepších outfitů předvedla Meghan o Vánocích roku 2017. Ze skříně vyndala oblíbený béžový kabát značky Sentaler, který doplnila kabelkou značky Chloé, a vše doladila kozačkami ve stejné barvě. Jak je vidět i na dalších fotkách, Meghan si camel coat zkrátka zamilovala.

Podpořila kamarádku návrhářku

Nákupem krásné bílé košile od značky Misha Nonoo podpořila Meghan jednu ze svých kamarádek, která pod zmíněnou značkou tvoří. Vévodkyně tuto košili vynesla spolu s roztrhanými džínami, balerínami značky Sarah Flint a samozřejmě nezapomněla ani na kabelu ve stejném odstínu od značky Everlane. Jednoduché, svěží a přitom tak elegantní.

Na zásnubách si dala záležet

Když už je ale nějaká skutečně výjimečná událost, Markle se ráda pořádně vyfikne, asi jako každá jiná žena. Když s manželem princem Harrym fotili zásnubní fotografie, vynesla Meghan překrásné šaty z kolekce Ralph & Russo, které stály přes milion korun.

Meghan Markle je skutečnou milovnicí módy a rozhodně ví, co jí sluší. Když to událost vyžaduje, sáhne po dražších kouscích, ale nedělá jí problém zajít i do normálních obchodů, ve kterých nakupuje většina z nás.