Námořnické čepice jsou zpět!

25.09.2017
Ať už tento typ čepice znáte pod označením Baker boy (pekařovic kluk), námořnickou nebo kapitánskou čepicí, či jen obyčejnou čepicí s kšiltem, řeč je stále o té jedné a samé! Tato čepice letos zažívá velký comeback a ať se vám to líbí nebo ne, ještě nějakou chvíli na výsluní zůstane. Ať se podíváte na jakoukoliv módní blogerku, nebo celebritu, všechny ji dokáží skvěle zakomponovat do svého outfitu a to bez rozdílu, zda je zrovna léto nebo zima. A protože nás teď čekají chladnější měsíce, myslím, že nějaká slušivá čepice se bude hodit, tak se pojďme podívat, jak jí můžeme nosit.
Myslím, že u této čepice si můžu dovolit říct, že se opravdu hodí úplně ale úplně ke všemu. Ať máte na sobě kabát, svetr nebo šaty, tato čepice bude vypadat vždy skvěle. Záleží jen na vás, jaké provedení si vyberete. Zda fandíte spíše semiši, džínovině nebo zvolíte černou klasiku, kterou nikdy nic nezkazíte.
Čepice má také velikou výhodu v tom, že to není věc, kterou si pořídíte pouze na zimu, ale budete ji moci vesele dál nosit i v letních dnech. Což o tolika věcech říct nemůžete!
Já osobně bych nejraději měla tuto módní záležitost ve všech možných látkových a barevných provedení.  

A navíc, když se vám ráno nebudou chtít upravovat vlasy, nasadíte jen čepici, která vás ještě k tomu zahřeje a můžete jít. No není to skvělé? :-) Já to teď v poslední době využívám hodně...
Za mě je toto opravdu must have nejen této sezóny. Dovolila bych si říct, že je to až srdcová záležitost. Kdo se mnou souhlasí?