Na lyže s elegancí!

14.01.2018

Relax na horách

Už máte naplánovaný výlet na hory v tomto roce 2018? Pokud ano, tak já mám pro vás inspiraci a tipy co na sebe, a to nejenom na svah! Taky se už těšíte tak jako já? Já letos jedu dvakrát a nemůžu se dočkat. Takže s radostí vám pomůžu vybrat pár kousků, které byste měla s sebou rozhodně mít!

Teplo na nohy je důležité

Dámské sněhule jsou ideální volbou pro chladné zimní dny na horách, ale i ve městě. Jedno z nejdůležitějších věcí co byste měly na lyže mít jsou teplé huňaté botičky. Pořádné sněhule. Mně osobně se velice líbí tyto od Bati se zateplením.  Tmavý svršek je doplněný o trendy pásky a metalickou patu zdobí logo. Vnitřní kožíšek udrží nohu v suchu a teple za všech okolností. Pevná podešev se postará o celodenní komfort. Myslím si, že tento model se skvěle hodí k džínům a barevné zimní bundě. Snad si je i na zimu pořídím!

Teplo na paty, na uši i na prsty

Pořiďte si pořádně teplou pokrývku hlavy a hlavně rukavice! Co vás dokáže více ochránit před chřipkou a angínou? Nepodceňte to! Co taková světle růžová čepice s bambulkou? Stylová dámská čepice od známé značky Converse, vyrobena z kvalitního materiálu, příjemně vás zahřeje a dokonale doladí váš outfit. Nebo něco levnějšího? Stejně krásný kulich Bench za nižší cenu. Tady se na mrazivou zimu rozhodně připravíte!