Na český trh konečně vstupuje módní značka Gap. V jakých městech otevře své prodejny?

25.09.2020

Módní značka Gap je rozšířená prakticky po celém světě a její tvorbu zná skoro každý. Nyní přitom Gap vstupuje i na český trh. Do konce tohoto roku totiž plánuje otevření dvou kamenných prodejen. Už teď přitom můžete nakupovat na oficiálním e-shopu právě pro Českou republiku.

Co značka Gap nabízí?

Za vznikem značky Gap stojí Donald Fisher a Doris Fisherová, kteří Gap založili v roce 1969. Od té doby se zaměřují na nejrůznější druhy oblečení pro ženy, muže i děti. Jednotlivé kousky jsou nadčasové a pokud si je proto pořídíte, můžete je nosit i několik let potom. Velký úspěch sklízí především díky svým kvalitním denimovým kouskům, jako jsou džíny, sukně, džínové bundy a mnoho dalších. 

Tváří značky se v minulosti stala například Sarah Jessica Parker nebo zpěvačka Joss Stone. Značku Gap můžete již nyní zakoupit na většině internetových obchodů a navíc i ušetřit, například díky slevám na AboutYou.cz

Kde přesně otevře své butiky?

Letošní rok je pro značku Gap dalším významným milníkem. Ke konci roku totiž v České republice otevře dvě oficiální prodejny - jednu v obchodním centru Westfield Chodov v Praze a druhou ve Forum Nová Karolina v Ostravě. Nepůjde tedy o samostatné pobočky v centrech měst, ale o součást dvou nákupních center. 

GAP

E-shop už plně funguje

V září značka také oficiálně představila svůj e-shop pro české zákazníky. Do té doby si lidé mohli jednotlivé kousky zakoupit pouze zprostředkovaně, například prostřednictvím internetového obchodu About You, který sdružuje velké množství značek. 

I přesto, že má Gap poměrně bohaté portfolio produktů, přinese do Česka pouze zlomek z toho. Těšit se můžete především na denimové kousky a kolekci Gap Logo, ve které narazíte především na trička a mikiny s výrazným logem.