Must have tohoto léta: Overal!

26.06.2017
Pokud stále tápete v čem budete trávit nadcházející letní dny a jak v takovém horku schováte veškerá ta kila, která jste přes zimu nabraly, mám pro vás řešení. Pořiďte si overal! Je to navíc další must have tohoto léta, který vám v šatníku nesmí chybět. 

Overal s dlouhými nohavicemi

Overal je skvělý v tom, že zakryje ty nejproblematičtější partie, ale stále vám zachová křivky a tím pádem budete vždy vypadat skvěle. Zaleží, jaké partie chcete schovat a jaké budete chtít naopak ukázat. Pokud nemáte v lásce své dolní partie, určitě si pořiďte overal s dlouhými nebo tříčtvrtečními nohavicemi a nechte vyniknout horní část těla. Overaly s delšími nohavicemi, jsou také skvělé pro formálnější události. Stačí si místo pantoflí obout podpatky, vyčesat vlasy nahoru a můžete jít.

Krátký overal

Pokud máte to štěstí, že se pyšníte dolními končetinami až do nebes a můžete si dovolit je ukazovat, určitě sáhněte po kratší verzi overalu. Hodí se jak do města, tak určitě i někam na pláž.

Musí být zvýrazněn pas!

Ať už si vyberete jakýkoliv overal, je vždy důležité, aby vynikl pas! Není nic horšího než žena v jednotvárném oděvu, kde není vidět kde co končí a kde zase začíná. Můžete si třeba dokoupit pásek, díky kterému krásně vynikne pas, a ještě tím oživíte celý outfit.
A důležitá rada na závěr. I když je overal jednodušší v tom, že nemusíte každé ráno přemýšlet, zda se k sobě kalhoty a top hodí, protože je to jedna část oděvu, rozhodně nepodceňujte doplňky. Neberte si toho zbytečně moc a pokud je overal hodně květovaný a barevný, zvolte kabelku nebo boty v jedné barvě.

Overal s dlouhými nohavicemi

Overal je skvělý v tom, že zakryje ty nejproblematičtější partie, ale stále vám zachová křivky a tím pádem budete vždy vypadat skvěle. Zaleží, jaké partie chcete schovat a jaké budete chtít naopak ukázat. Pokud nemáte v lásce své dolní partie, určitě si pořiďte overal s dlouhými nebo tříčtvrtečními nohavicemi a nechte vyniknout horní část těla. Overaly s delšími nohavicemi, jsou také skvělé pro formálnější události. Stačí si místo pantofli obout podpatky, vyčesat vlasy nahoru a můžete jít. 

Overal s kraťásky

Pokud máte to štěstí, že se pyšníte nohy do nebes a můžete si dovolit je ukazovat, určitě sáhněte po kratší verzi overalu. Hodí se jak do města, tak určitě i někam na pláž. 

Nezapomeňte zvýraznit pas

I když je overal jednodušší v tom, že nemusíte dlouze přemýšlet, zda se k sobě kalhoty a top hodí, protože je to jeden kousek, rozhodně se nevyplatí podcenit doplňky. Pokud si pořídíte overal, kde není zvýrazněný pas, rozhodně si k němu dokupte pásek. Není nic horšího, než když jste oblečené do jednotné formy, a to kde máte pas, může každý jen hádat. Navíc, zvýrazněným pasem vytvoříte efekt přesýpacích hodin, a to vaší postavě lichotí nejvíce!