Módní trend tohoto jara - volány

10.03.2017

Volánky na halenkách

Hlavním trendem této sezóny budou volány a to kdekoliv! Tento trend jsem si zamilovala už v zimě, ale to bohužel nebyla možnost volány pořádně ukázat, protože se skrývaly pod huňatými svetry a kabáty. Ale protože přichází jaro, kabáty a svetry brzy uklidíme a konečně zase nastane čas halenek a sukní, kdy se nemusíme bát experimentovat a nějaký ten volán do svého outfitu zařadit. Nemusíte nosit volány od hlavy až k patě, budou stačit pouze na jedné části outfitu, ať to zase nepřekombinujeme. Pro „začátečníky" bude stačit pár volánků na košili nebo nějakém topu.

Volány a rozšířené nohavice

Pro ty co se nebojí experimentovat a rádi si s módou vyhrají, se teď všude objevují i velké nabírané kalhoty s volány nebo s rozšířenými nohavicemi. Myslím si, že v létě to bude skvělé oživení celého outfitu, obzvlášť pokud kalhoty zvolíte v nějaké světlejší barvě.

Volány na šatech

Volány se objevují i na šatech. A můžou to být plesové šaty plné volánů až na zem, nebo jen obyčejné šaty na běžné nošení. Zkrátka, fantazii se meze nekladou. A znovu opakuji, ať myslíte na to, aby váš outfit nepůsobil přeplácaně. Vždy se snažte vyzdvihnout jen jednu část outfitu a zbytek doladit jemněji.  Tím například myslím použít volány jen na kalhotech a doladit je obyčejným jednobarevným topem. Je sice pěkné poukazovat na to, že módní trendy sledujete, ale zase to nepřehánějte. Obzvláště s trendem, jako jsou volány.

Tak co na tento letošní trend říkáte? Už pokukujete po věcech s volány nebo si ho radši necháte ujít?