Módní inspirace: David Beckham

12.06.2017
Snad každý na světě, i ten kdo neholduje fotbalu, zná jméno David Beckham. Jméno jednoho z nejstylovějších fotbalistů všech dob. Jeho největší předností, kromě zahrávání přímých kopů, je také cit pro módu. David se již od útlého věku kromě sportu věnoval také tomu, jak vypadá. Své o tom vypovídají jeho časté změny účesů, kterými inspiroval tisíce můžu a kteří si každou chvíli měnili poctivě účes s ním. 
Davida Beckhama jsme znali především jako fotbalovou hvězdu, ale když opustil fotbalové hřiště,  jeho kariéra se začala ubírat jiným směrem. Netrvalo dlouho a stala se z něj módní ikona. Není žádným překvapením, že do jisté míry má na tom podíl i jeho manželka, ex-Spice girl, momentálně návrhářka, Victoria Beckham.
V Davidově šatníku najdeme nepřeberné množství zajímavých kousků, od jednobarevných třiček a sportovního oblečení přes džínovinu až po košile a krásné obleky. Ale nejen to dělá výsledný dojem, jeho silnou zbraní jsou hlavně doplňky, ať už různé typy čepic nebo sluneční brýle.
Inspirovat se u Davida můžeme opravdu na každou příležitost, ať už se chystáte ven s přáteli, do divadla nebo na předávání královského titulu od královny Alžběty :-) David se umí obléci úplně kamkoliv a ať je jakékoliv roční období, sekne mu to vždycky. A protože určitě každého z vás letos čeká nějaká důležitá událost, promoce nebo třeba svatba, inspirujte se u Davida a vezměte jeho styl za svůj! Nebojte, nikomu to neřekneme :-)

PS: A až vám bude přítelkyně mluvit do toho, co si budete chtít obléknout, poslechněte ji. Protože za každým úspěšným mužem, stojí žena. Podívejte se na Davida!