Mini kabelky: žhavý trend letošního léta, který jednoduše musíte mít

27.07.2020

Jsou tak malé, že se do nich prakticky nic nevejde. Přesto se však těší obrovské popularitě a v letošním roce je můžete vidět na ulicích mnohem častěji než kdy dřív. Řeč je o mini kabelkách, které si jednoduše zamilujete na první pohled.

Nepraktické, ale okouzlující

Pokud patříte mezi ženy, které s sebou potřebují neustále nosit obrovské množství věcí, nebude tento trend pro vás. Mini kabelky totiž kromě toho, že hezky vypadají, nejsou ničím praktické. Jejich drobné rozměry umožňují, že si s sebou budete moct vzít opravdu jen ty nejmenší nezbytnosti. Hodí se proto spíše na romantickou procházku, večeři při svíčkách nebo na večírek.

Velikost peněženky, vzhled kabelky

Pro mini kabelky je charakteristické, že velmi často nejsou větší než klasická peněženka. I přesto si však ponechávají typický vzhled kabelky. Vzít si je můžete k rozevlátým maxi šatům, ale i k elegantnímu kostýmku. Pokud navíc kabelku zkombinujete s dalšími letošními trendy v oblasti oblékání, můžete si být jistá, že budete na ulicích nepřehlédnutelná.

Vsaďte na růžovou nebo korálovou

Pokud bychom měli jmenovat dvě barvy, které letošní mini kabelky ovládly, byla by to rozhodně růžová a korálová. Tyto dva odstíny jsou ženské, něžné a roztomilé a přesně tak nahrávají tomuto rozkošnému trendu.