Milujeme tenisky!

29.03.2017
S příchodem jara můžeme konečně odložit kozačky a kotníkové boty, takže se nám uvolní místo v botníku, které přece nemůže zůstat prázdné :). Pokud rozmýšlíte, jakými botami toto místo zaplnit, rozhodně vsaďte na tenisky! Patří k nejoblíbenějším typům obuvi... a není divu. Jsou extrémně pohodlné, stylové a  umí být i víceúčelové. Můžete si k nim dát džíny, sukni, šaty, šortky, křivák, džísku, prostě cokoliv, co vás napadne a na co máte právě náladu. Výsledek bude vždycky neodolatelný, tak mocné tenisky jsou :).

Volnočasové krásky

Pokud hledáte tenisky na drandění městěm, na kafíčka s přáteli, ale i na procházky s domácím mazlíčkem, parťačky, které vaše nohy udrží v suchu i když spadne nějaká ta kapka z nebe, pak jsou ideální volbou pevnější volnočasové tenisky. Mají celkem obstojnou podrážku, která většinu vašich požadavků snese. Jsou to vlastně takové univerzální krasavice, které vaše nohy nenechají nikdy ve štychu ;).

Oblíbené kecky

Jednoduché plátěné tenisky patří k fenoménům obuvnického průmyslu už téměř 100 let. Nejprve se vyráběly výhradně pro sportovce, do módního podvědomí je dostal až zakladatel značky Converse Marquis M. Converse, kterému se povedlo zapsat plátěnky do dějin. Dnes totiž jejich nejznámější řadu Chuck Taylor All Star obouvají nohy po celém světě bez ohledu na věk. Nejvíc sluší štíhlým dlouhým nohám (a co taky ne, že?! :D). Máte-li menší a podsaditější postavu nezoufejte, vám budou slušet taky, stačí si dát jenom pozor na výběr správného outfitu. Takže pokud se vyhnete těsně obepnutým džínům, výsledek bude perfektní ;).

Slip-On / Slipry / Tenisky bez tkaniček

Těmto botám  se říká  různě, což ale nemění nic na faktu, že je obouvají vyznavači street stylu, hipsteři, ale i největší módní znalci. Pohodlné sportovní tenisky s nádechem stylu a elegance baví prostě každého módního nadšence. Jejich velkou výhodou je také zrychlení celého obouvacího procesu... nazujete je a jdete, takže ranním soubojům s neposlušnými tkaničkami odzvonilo, hurááá...