Maxi dresses

20.06.2017
V horkých letních měsících má většina z nás především jedno přání - a to cítít se pohodlně! I já se v tomto období tedy ráda vzdám svých oblíbených bodycon střihů a dávám přednost těm vzdušným. Jenomže se určitě shodneme na tom, že nám ženám často „jen"  to pohodlí zkrátka nestačí a chceme se tak nejen pohodlně cítit... ale také u toho chceme skvěle vypadat!
Nezáleží na tom, jestli se chystáme na kafe s kamarádkou, prodloužený víkend s přítelem nebo na zahradní party... v ničem se nebudete cítit lépe než v maxi šatech! Kromě toho, že jsou ve většině případů vzdušné a tudíž v nich skvěle vyzrajete nad parným sluníčkem, budou také vždy působit elegantněji než šaty krátké... a to nejsou jejich jediné plusy - já jakožto přírodní brunetka téměř neznám svoji kůži neopálenou a sluníčko se na mě lepí snad i když vynáším koš :D, ale moje blond kamarádka při každé zmínce o maxi šatech nezapomene zmínit, že nebýt maxi šatů, v kalhotách by umřela horkem, protože jako ředitelka vápenky se rozhodně nikde promenádovat nehodlá! :D
Maxi šaty jsou tedy nejen pohodlné, ale také praktické ve všech směrech... a která z nás by se nechtěla cítit skvěle a ještě u toho i skvěle vypadat!? :) Věština maxi šatů je pak navíc natolik výrazná, že při jejich nošení již není třeba žádných dalších šperků, ani jiných doplňků. A i když byste tak sáhla po obyčejných černých žabkách a vyrazila na dovolené na večerní procházku s přítelem, věřte mi, že nejen muži, ale také ženy z vás nespustí oči! Obzvlášť když si vyberete maxi šaty s květinovým vzorem, jaké jsem do svých koláží dnes vybrala i já! :)

Tak šťastnou ruku při výběru těch správných... <3