Letos vsaďte na žlutou

11.07.2017
Tato sezóna je ve znamení květin, různých vzorů, ale především barev! Letos máte možnost vytvořit perfektní monochromatický look v jednotné barvě. Pro ty, co termín neznají, to zjednodušeně znamená být oblečena od hlavy až k patě ve stejné barvě. 

A do jakých barev se letos zahalit? Pokud jste si ještě nevšimly, toto léto dominují barvy jako je červená, růžová nebo sytě žlutá! Možná si řeknete, že tato barva kralovala i minulý rok, ale musíte vždy rozlišovat, jaký odstín zrovna letí :-) Minulý rok to totiž byla hořčicově žlutá. Já vím, je to detail a věřím, že plno mužů ani nerozezná tyto dva odstíny od sebe, ale když už jste se sem přišly inspirovat, tak ať správně!
Do žluté barvy se můžete zahalit v jakékoliv formě. Ať už jsou to šaty, nebo jen sukně, či výrazná mikina.

Nechte barvu vyniknout

Pokud se úplně necítíte chodit jako jeden velký citrón (což si samozřejmě dělám srandu, protože to vypadá skvěle!), nechte žlutou barvu vyniknout jen jedním kouskem. Jako takovou tečku na konec. Tím myslím třeba sytě žlutou kabelku, kdy zbytek outfitu bude v jemnějších barvách, nebo třeba výrazně žlutou mikinu k džínům. A co třeba já letos ráda nosím, jsou žluté pantoflíčky, které dodají celému otfitu šmrnc. Zkrátka a dobře, fantazii se meze nekladou.
Vím, že žlutá je hodně nápadná barva a jedinci, kteří milují minimalismus ji nemohou přijít na chuť (já minulý rok). Ale pokud si opravdu na sebe vezmete jen jeden prvek, pěkně to oživí váš outfit a třeba si ji konec konců letos zamilujete. Tak se toho vůbec nebojte a zkuste to.
A nebojte se, tato výrazně žlutá barva, je dost sytá na to, aby nenechala vaši pokožku vyblednout. Proto si ji může obléci kdokoliv. Ať už jste po dovolené, nebo se na ni teprve chystáte a na vaší pokožce je to znát. Ale lhala bych, kdybych řekla, že tato barva nevypadá zatraceně dobře na opálené pokožce. No, ale na druhou stranu, která barva ne, že? :-)
Věřím, že se během léta opálíte, takže si určitě něco žlutého pořiďte! Krásné léto!
Krásné léto!
Ale pokud byste se přeci jen odvážily, nemusíte to úplně přehánět, ale pořiďte si třeba jen jedny maxi šaty, v kterých prochodíte celé léto po parném centru města, nebo v nich strávíte dovolenou u moře. Za mě jsou takové šaty na jedničku. 

Když bude chladněji, zkombinujete je teniskami, džínovou bundu na to a můžete vyrazit!