Léto ve znamení stylu

14.06.2017
Pokud se vám zdá nemožné vypadat v parných dnech stylově, tak vás vyvedeme z omylu. Podívejte se na nejlepší a nejstylovější letní kombinace a inspirujte se, jak se i v horku vyfiknout tak, abyste celý den neprotrpěli.

Květovaná košile | Šortky v neutrální barvě

Možná jste nikdy ani nepomysleli, že byste na sebe někdy dali košili s tímto vzorem... vždyť to je přece čistě ženská záležitost! Neeee, to tedy rozhodně není! Nosit ji není vůbec nic složitého. Pořiďte si květovanou košili v tmavších tónech, doplňte ji šortkami nejlépe v neutrální barvě, otevřenými botami a garantujeme vám, že jako žena rozhodně vypadat nebudete. Držte se této kombinace a výsledek vás může vždycky jen mile překvapit.

Tričko s potiskem | Denimové šortky

Denimové šortky jsou základem letního šatníku. Jsou pohodlné, hodí se k nim téměř všechno, můžete je použít do ležérního looku i do looku sportovního. Pokud plánujete toto léto investovat pouze do jedné jediné věci, pak by to měly rozhodně být džínové kraťasy. Lehkost jejich kombinace oceníte hlavně v době ranního shonu, kdy k nim jednoduše popadnete tričko s potiskem, tenisky a můžete vyběhnout do nového dne.

Košile s krátkým rukávem | Elegantní kraťasy

Léto nepřejeme těm, kteří ho musí trávit v obleku. Pokud vaše práce obnáší povinnost tohoto dress codu a nemůžete si tedy dovolit vyrazit do kanceláře v obyčejných šortkách a tričku, zkus na to jít touto cestou... letos jsou velice populární oblekové kalhoty ve zkrácené délce, takže vlastně takové oblekové šortky, k nim skvěle pasuje košile s krátkým rukávem. Na nohy nazujte mokasíny, které jsou vzdušnější než polobotky. Snad váš šéf tuto letní variantu „zkousne". ;)

Polo tričko | Šortky

Je teplý den a vy máte nabitý program... pracovní schůzky, papírování, večeře s přítelkyní... oblečte se do pohodlného casual outfitu. V bavlněném polo tričku, ležérních šortkách a bílých teniskách dokážete splnit všechny denní povinnosti na jedničku, protože není nic důležitějšího, než cítit se jako v bavlnce.

Rozevlátá košile | Tričko | Šortky

Košile a tričko v neutrální barvě do sebe zapadají jako správné kousky puzzle... prostě dokonale. Ale pozor, oblékejte vždycky košili na tričko, nikdy se nesnažte toto pořadí obrátit. :) K jednobarevné košili a tričku si můžete obléknout jakékoliv šortky, jednobarevné, se vzorem, s potiskem... prostě takové, které vám padnou do oka.

A co když je náhodou chladněji?

To že je léto ještě nemusí nutně znamenat, že bude každý den vedro k padnutí. I v létě jsou chladnější dny a večery. No... „chladnější". :) Pokud teplota klesne k 20 stupňům, stačí pouze vyměnit šortky za kalhoty... chinos, džíny... V létě máte jedinečnou možnost obléknout kalhoty v bílé barvě, které s košilí a espadrilkami vykouzlí ideální letní outfit.