Letní džínová móda.

25.07.2018
Vzpomínáte si, kdy byl denim vyhrazen pouze jen pro džíny? Už si nemůžete vzpomenout? Jak již každoročně, na jaře i v létě, tento americký výstřelek všech tkanin udává směr. Vše od plavek až po bundy lze zakoupit v této neumírající denim atmosféře.
Ať už džíny, kraťasy, košile, džínové bundy či džínové šaty, nic z těchto denim kousků rozhodně není „out".  Ba naopak. Džínovina je naprostá „tutovka"  již několik desetiletí.  Mám pocit, že se snad nikdy nezestárne. Nechejte se inspirovat námi vybranými džinovými kousky.

DENIM PRO ŽENY

Džínovina přistane snad každé ženě.  Ať už máte postavu jakoukoliv, je pouze na vás, jaký typ v denim barvě zvolíte, aby jste vypadala prostě skvěle. V letních měsících jsou velmi oblíbené džínové šortky, střižené těsně pod zadkem. Ne každý, je ale milovník tohoto sexy stylu. Naštěstí, je zde ale velká škála jiných super kousků, které musí být vaše. Například investicí do denim šatů či sukní vůbec nic nezkazíte, zůstanou vám v šatnících  nekolik sezón. Tím si buďte jisté. Vyzkoušejte a ihned si džínové denim kousky zamilujete.

DENIM PRO MUŽE

Cože? Taky neznáte chlapa, který by snad nevlastnil několikatery džíny? Já teda ne. Je to nutnost, bez které se nejde obejít.  V případě pánského stylu lze také džínovina kombinovat s různými styly.  Džíny mohou být jak sportovní, tak formální. Záleží jen na vás, zda je doladíte mikinou či  elegantním blaserem. V obou případech budete rozhodně dost  „Cool".  V horkých letních dnech můžete dlouhé džíny vyměnit za kraťasový styl a efekt je stejný. Prostě dokonalé v každém coulu. Milovníci denim stylu zajisté přivítají i nespočetné množství džínových bund a košil, které dnešní móda nabízí. Tak teď už jen vybrat tu správnou :-)

DENIM DOPLŇKY

V dnešním světě plném modních výstřelků a všeho možného i nemožného lze zakoupit džínové opravdu cokoliv. Ať už je to obuv, pokrývky hlavy, klobouky, plavky, kabelky či spony do vlasů, nic není nemožné. Vybírejte proto z této široké škály  nabízených kousků a pamatujte, že méně je někdy více.  Ať to zase s tím denimem nepřeženeme :-)