Letíte na Vánoce za sluníčkem? Máme pro vás trendy na pláž

23.10.2017
Letos jste se rozhodla, že dáte přednost před návaly lidí v nákupních centrech a vyvařováním u plotny, příjemně strávené dovolené, kde se o vás naopak bude starat někdo jiný. Jenže, kde teď shánět hezké plavky a doplňky na pláž, když obchody nabízejí oblečení na zimu a pár posledních kousků plavek ve výprodeji? Nákupy na internetu vás zachrání. A já vám dám tipy, jak být na pláži za hvězdu.
Plavky vcelku jsou možná trošku opomíjené, protože se v nich tolik neopálíte, ale vypadají opravdu hezky. Mnohé z nich mají dost průstřihů. Jiné zakryjí nedokonalosti. V nabídce jich je mnoho. Stačí si jen vybrat. A jakou zvolit barvu? Černá a khaki právě letí, takže rozhodně jděte do nich! :-)
Klasické bikiny jsou také trefou do černého, protože je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Seženete je snad ve všech možných provedeních, podle vašich požadavků. Jste spíše sportovněji založená a ráda si zahrajete plážový volejbal? Sportovní bikiny jsou to pravé pro vás. Nebo jste spíše na opalování a odpočinek či popíjení drinků na baru? Elegantní plavky s volánky už na vás čekají!
K plavkám patří i plážové šaty nebo vzdušný šátek či kimono. Pokud k nim zvolíte i hezký klobouk a brýle, tak se o své dovolené už nemusíte o nic starat... Snad jen, abyste si to skvěle užila! :-)