Lego zahájilo spolupráci s módními značkami. Co si připravili společně se značkou Adidas a Levi’s?

08.10.2020

Značka Lego je dánský výrobce ikonické stavebnice. V poslední době se přitom firma rozhodla spojit hned s několika značkami a podpořit tak svou mediální publicitu. Nejprve se jednalo o Ikeu, se kterou vyvinula speciální úložné boxy. Nyní Lego navazuje spolupráci s předními módními značkami, jako je Adidas a Levi’s. Co si můžete pořídit?

adidas ZX-8000 - veselé boty, které hrají všemi barvami

Ve spolupráci se sportovní značkou adidas vytvořilo Lego originální kousek tenisek. Jedná se o ikonické boty adidas ZX-8000, které se pyšní pestrobarevným provedením. Na první pohled tak připomínají krabici plnou barevných kostiček této stavebnice. Nechybí zde ani logo společnosti Lego.

Boty se prodávají v krabici, která na první pohled vypadá právě jako kostička stavebnice. Pod krabicí se poté skrývá další bedýnka, která je zhotovena z pravých lego kostiček. Po otevření už na vás čekají samotné boty.  

Lego

Hravá dětská kolekce oblečení ve spolupráci s Levi’s

Kdo jako malý nemiloval stavebnice Lego a vytváření originálních kreací z nich. Firma se proto rozhodla navázat spolupráci s módní značkou Levi’s a vytvořit speciální kolekci dětského oblečení, kterou na trh uvedla 1. října. 

Výsledkem jsou kousky, které se pyšní připojenými dílky na volné ploše textilu. Právě na tyto části si přitom děti mohou připevnit dílky lega a oblečení si tak v určité míře upravit podle svých představ. 

Obě značky tak chtějí v dětech probudit kreativitu a touto kolekcí určitým způsobem oslavit nostalgii, která se ke kostičkám lega u dospělých váže. 

V kolekci najdete speciálně upravené dětské mikiny, doplňky, ale také ikonické 501® ’93 Levi’s džíny nebo bundy. 

České zákazníky pravděpodobně příliš nepotěší skutečnost, že je tato kolekce dostupná pouze na americkém a čínském trhu. Ale třeba se někdy v budoucnu dočkáme a něco podobného dorazí i k nám.