Královnou vánočního večírku

02.12.2016
Prosinec je obdobím bujarých vánočních večírků. Je to skvělá šance na setkání se svými kolegy na jiné, než pracovní úrovni. Určitě chcete zazářit a všechny svým vzhledem okouzlit. Konečně máte totiž příležitost ukázat se hezky načančané a namalované všem, kteří vás znají pouze v nudném pracovním oděvu s extra rychlým ranním líčením. Také vás pár podobných akcí čeká? Dejte si hezky načas s přípravou, vyhrajte se s úpravou vlasů i make-upem. K dokonalosti vám pak už bude scházet pouze oslnivý outfit, který seženete třeba právě u nás.

Co na sebe?

Při výběru toho správného outfitu přihlédněte k druhu firmy, ve které pracujete a k prostorům, kde se bude večírek konat. Pokud to však situace dovolí, rozhodně sáhněte po šatech. Podpořte vánoční atmosféru červenými či zelenými kousky. Těmto výrazným barvám sluší jak rafinovaný, tak jednoduchý střih a navíc vám dodají na sex-apealu. Pokud chcete svůj model rozzářit, vsaďte na třpitivé doplňky, pokud chcete vsadit na jistotu, volte doplňky v černé barvě. Tíhnete-li k černým šatům, nevadí! I ty dokáží vykouzlit spoustu parády. Vyberte si nějaké v originálním střihu či poseté lesklými flitry.

Ideální boty

Opravdu chcete být královnou vánočního večírku? K tomu vám dopomůžou jedině boty na vysokém podpatku. K šatům vypadají prostě fantasticky. Pár hodin v nich určitě vydržíte a pokud budete chtít řádit na parketu až do rána, můžete se někde nenápadně přezout do balerín. K vánocům se skvěle hodí stříbrné a zlatavé tóny. Nemusíte za každou cenu experimentovat, klidně si nazujte i černou klasiku, ta se hodí na jakoukoliv příležitost.

Třetí ruka každě ženy... dokonalá kabelka

Kabelka je prostě nutnost. Je to vlastně taková nejlepší kamarádka, protože vám pomůže vždycky, když to nejvíc potřebujete. A jak jinak taky poponášet všechny ty nezbytnosti, které k dokonalému večeru potřebujete mít neustále u sebe?! Výběr těchto mini kabelek je obrovský, záleží pouze na vás, jaký tvar preferujete a která barva ladí s vašimi šaty. Pokud plánujete celý večer strávit s drinkem v ruce, zvolte crossbody psaníčko. Chcete-li si naopak zachovat dekorum, psaníčko nošené v ruce vám s tím určitě pomůže :)