Když chtějí být i vaše děti stylové ♥ ♥ ♥

16.07.2018

Batolata

I naši nejmenší musí přeci vypadat stylově, stjeně  jako jejich máma a táta.  Nemyslíte? Není nad to, nahlídnout do kočárku a vidět v něm spokojené a usměvavé  batole v nějakém  „ super - cool" outfitu.  Dopřejte svým miminkům skvělý styling už od mala.  No a samozřejmě ... Nesmíme zapomenout na ty správné capáčky a botky. První krůčky vašeho dítětě jsou přece nesmírně důležité.  „Vystajlujete" si vaše miláčky k obrazu svému. 

Holky

Vítejte v novém věku oblékání vašeho dítěte.  I vaše holčičky přece musí vypadat skvěle v každé situaci.  Ať už ve školce, ve škole, na pískovišti, či ve městě ... v každé situaci musí mít váš miláček perfektní styl. Výběr správného obleční je velmi důležitý. K tomu dokonalé barevné ladění a vaše „slečínka" bude k nakousnutí. K tomu chybí  vybrat už jen  pár pohodlných módních botiček, doplnit o vhodný účes s čelenkou nebo sponkou ve vlasech  a outflit je hotov. Tak vrhněte se do výběru....

Kluci

Nesmíme také  zapomenout na kluky a jejich módu. Ti chtějí být totiž taky „IN". Myslím, že v dnešním moderním světě  je skvělé, že lze i malé děti, ať už kluky či holky obléci elegantně a fešácky, jako by byli dospěláci. A to je právě „trendy". Vyberte tedy vašemu malému „divochovi" ten správný cool obleček, kterým zaujme  celé své okolí.  Dopřejte svým dětem skvělý styling už od mala. Zajisté si to zapamatují a kouzlo módy jim přetrvá až do dospívajících let :-)

No ... nejsou prostě dokonalí? Co říkáte ? .... ♥♥♥♥♥