Justin Bieber se opět spojil se značkou Crocs. Fanoušci z nové kolekce doslova šílí

18.03.2021

Již po několikáté nám Justin Bieber předvedl, že není jen skvělý zpěvák, ale také zdatný módní návrhář. Před pár dny totiž zveřejnil svou novou kolekci bot, na které spolupracoval se známou značkou pohodlné obuvi – Crocs.

Zpěvák a miláček ženského publika, Justin Bieber, opět všechny mile překvapil. Již podruhé se spojil se značkou Crocs a vytvořil speciální kolekci bot, která půjde pravděpodobně hodně rychle na dračku. Když se známou značkou totiž spolupracoval poprvé, vyprodaly se boty téměř okamžitě. 

Tentokrát chtěl ale Bieber udělat něco navíc. Jeho nejnovější „kroksy“ se nesou ve všech možných barvách – včetně sladce fialové.  Svršek pak zdobí maskot Biebrovi značky Drew House, medvídek Theodor. A aby toho nebylo málo, tentokrát k nim Justin navrhl i speciální ponožky, které vytvořil taktéž pod svou značkou Drew House. „Kroksy s ponožkami, to je ten správný krok. Jsou pohodlné, stylové... nejdůležitější na tom však je, že je můžete nosit zcela podle sebe a ukázat tak svůj vlastní styl,“ pronesl Bieber, který je z nové kolekce nadšený.

Justin ale není jediný, komu nová kolekce nedá spát. Jeho boty jsou v prodeji pouhé dva dny a fanoušci doslova šílí. Kroksy navržené Biebrem se prodávají online na stránkách The House of Drew, a také budou k dispozici ve vybraných prodejnách. Jejich cena se pohybuje v přepočtu kolem 1 500 Kč.