Jednodílné plavky ovládnou letošní léto. Nadchnou ženy všech tvarů i velikostí

27.04.2021

Ačkoli za okny stále převládá aprílové počasí, léto už se neúprosně blíží. Proto je nejvyšší čas představit si plavky, se kterými uděláte letos u bazénu největší parádu. Pro někoho to bude možná překvapení, ale do módy se vrací jednodílné plavky. Jaké jsou jejich hlavní přednosti, kterými letos porazily i oblíbené bikiny?

Jednodílné plavky si možná většina z nás pamatuje hlavně z minulosti, kdy je ženy nosily především z toho důvodu, aby nebyly tolik odhalené a nepůsobily vyzývavě. Tato doba už je ale dávno pryč a i v plavkách v celku můžete být zatraceně sexy. Krásně totiž lemují ženskou siluetu, případně zakryjí i nějaké ty nedokonalosti, které způsobil neblahý lockdown. To je nejspíš i jejich hlavní výhodou – sednou ženám všech tvarů i velikostí a všechny v nich vypadáme krásně. 

A pokud se bojíte, že nenajdete ty svoje vysněné, nemějte obavy. V nabídce je dnes nespočet střihů a barev, takže si vybere opravdu každá žena. My vám teď představíme pár našich favoritů, ze kterých můžete vybírat.

Asymetrické střihy

Plavky s asymetrickými střihy jsou originální a hravé. Zajímavě řešené mohou být například u krku, což zvýrazní váš dekolt a přidá na smyslnosti. Pokud budete chtít být o něco odvážnější, můžete sáhnout po jednodílných plavkách s nejrůznějšími výkroji a průstřihy. Působí to sexy a zároveň ponecháváte prostor mužské fantazii.

Holá záda

Žádné šňůrky, žádné zapínaní, prostě nic. Přesně takhle vypadají jednodílné plavky s holými zády. Většinou se jen zavazují za krkem, ale záda mohou volně dýchat. Nejen, že to vypadá opravdu krásně, ale jako bonus se vám záda i dokonale opálí.

Oblíbené barvy

V kurzu budou letos svěží a jemné barvy, jako je pastelově růžová, azurově modrá, mátově zelená nebo slonovinová. Vsadit můžete také na černou a hnědou barvu. Ty působí elegantně a nikdy nevyjdou z módy. Navíc vám pomohou zvýraznit vaše opálení.

Žebrované látky

Co se týče střihů a barev, už jsme si nejspíš všechno podstatné řekli, ale co materiál? Dnes už nemusíte nosit jen klasickou plavkovinu, ale můžete sáhnout i po žádaných žebrovaných látkách. Mnoha ženám je dokonce i příjemnější, protože je o něco víc strečová, ale zároveň měkká. Za zkoušku to tedy určitě stojí.

Na závěr pro vás máme malou dávku inspirace. Po jakých plavkách letos sáhnete vy?