Jaro je čas zdobení

18.04.2017
Každou ženu občas přepadne chuť se ozdobit pořádně výraznými šperky. V zimě k tomu moc příležitostí nemáme, protože výrazné náhrdelníky nám zakrývají kabáty, mohutnější náušnice se zase motají do šály... ale jaro, to už je o něčem jiném :). Bižuterie bude letos zase trendy a stejně jako loni, čím mohutnější, tím lepší.

N Á H R D E L N Í K Y

Stává se vám někdy, že všechno co máte ve skříni už vás nebaví a nemáte náladu si zase obléct outfit, který jste na sobě měly už nespočetněkrát? Oživte ho náhrdelníkem! Kdysi dávno zdobily tyto skvosty ženské krky pouze na společenských a slavnostních událostech. To byla ale škoda, nemyslíte... Dodejte šmrc svým každodenním modním kombinacím a buďte krásné a nepřehlédutelné kdykoliv uznáte za vhodné. Náhrdelníky vypadají úžasně k letním šatům, tílkům, ale také košilím. Zapněte si ji až ke krku a náhrdelník zapněte pod límečkem.

N Á U Š N I C E

Náušnice patří k základním prvkům každé dámské šperkovnice. Ujíždíte-li si více na decentních kouscích, vyzkoušejte trošku zaexperimentovat s výraznějšími a odvážnějsími náušnicemi. Pokud je váš outfit jednobarevný, můžete ho oživit jakýmikoliv, které vám padnou do oka. K barevným kombinacím budou vypadat nejlépe stříbrné, zlaté či bronzové tóny.

N Á R A M K Y

Jednu dobu byly náramky ve stínu hodinek. Poslední trendy ale velí mít toho na rukou co možná nejvíce, takže náramky si opět našly své místo. Zdobit jimi můžete jen jednu ruku nebo klidně obě dvě. Vyšperkujte svá zápěstí dokonalou souhrou náramků a hodinek... váš look bude vypadat propracovaně a každého zaujme.

Správný výběr šperků přemění průměrný outfit na dokonalost :)