Jaké oblečení ženy na mužích nenávidí a co naopak milují?

06.03.2017
Ženám na oblečení záleží. A ne jen na tom, co si samy oblékají. Ženám se líbí upravení muži, kteří ví, co jim sluší. To co máte na sobě velice dobře vnímají. Ženy zkrátka dobře oblečené muže milují! Podívejte se na kousky, které by z vás nejraději strhaly a kterých se na vás naopak nemůžou nabažit. Můžete se tak vyvarovat zbytečných mínusových bodů.

Co NEFUNGUJE: Moc hluboký výstřih

Když si ženy vypůjčí nějaký prvek z pánského šatníku, většinou to docela dobře funguje. Naopak už to tak ale ve většině případů není. Příkladem je hluboký véčkový výstřih na tričkách. U nás moc populární není, nosí se spíše v přímořských oblastech... naštěstí :). I přesto se pánové snažte extrémním výstřihům vyvarovat, působí na ženy totiž spíše než přitažlivě, odpudivě.

Co ZABÍRÁ: Klasický výstřih do V

Pokud tedy nechcete něžné pohlaví vyděsit, vybírejte trička s klasickou hloubkou výstřihu. Obyčejné jednobarevné tričko s véčkovým výstřihem na ženy působí zatraceně přitažlivě!

Co NEFUNGUJE: Super skinny džíny

Další prvek, který si muži vypůjčili z dámských šatníků... a opět ne moc vydařený. Ženy se rády podívají na pánský zadek v dobře padnoucích kalhotech. Tímto střihem si však maximlně pojistíte to, že se budou dívat radši opačným směrem :).

Co ZABÍRÁ: Skinny/Slim střihy

Na skinny a slim střizích není vůbec nic špatného, jenom na vás nesmí praskat ve šveh :). Je potřeba při jejich nákupu nezapomenout na trochu soudnosti a vybrat si takové, ve kterých má vaše kůže šanci dýchat. Většina módních značek rifle těchto střihů běžně pro muže vyrábí, takže jejich výběr je dostatečný. Kombinací s teniskami, obyčejným tričkem a bomberem získáte pohodlný a velmi praktický jarní outfit.

Co NEFUNGUJE: Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle jsou skvělé, ale opravdu jen na sport. Pokud v nich vyrazíte do města nebo třeba na rande, moc parády nenaděláte. Snažte se těmto momentům vyvarovat a investujte raději ještě do dalších, které budou sloužit jako ochrana před sluncem, ale také jako dokonalý doplněk.

Co ZABÍRÁ: Módní sluneční brýle

Tyto brýle využijete k džínům, kraťasům, k sáčku i obleku, teniskám, ale i polobotkám. Výrobci nabízí nepřeberné množství variant, tvarů a materiálů. Nejoblíbenějším typem jsou aviatory a wayfarery. Výběr modelu by se měl odvíjet od tvaru vašeho obličeje, ale o tom až někdy příště.

Co NEFUNGUJE: Super skinny džíny

Další prvek, který si muži vypůjčili z dámských šatníků... a opět ne moc povedený. Většinu žen v obtáhlých džínách neokouzlíte. Na některé dokonce takto oblečení muži působí až komicky. Ženy se rády pokochají pohledem na pánský zadek v dobře padnoucích jeansech, tímto typek kalhot si však pojistíte, že se budou raději otáčet na druhou stranu :).

Co ZABÍRÁ: Skinny/Slim střihy

Na skinny a slim střizích není vůbec nic špatného, jenom na vás nesmí praskat ve šveh :). Je potřeba při jejich nákupu nezapomenout na trochu soudnosti a vybrat si takové, ve kterých má vaše kůže šanci dýchat. Většina módních značek rifle těchto střihů běžně pro muže vyrábí, takže jejich výběr je dostatešný. Kombinací s teniskami, obyčejným tričkem a bomberem získáte pohodlný a velmi praktický jarní outfit.