Jaké jsou trendy v sukních na jaro/léto 2019?

21.05.2019

Milé dámy, léto se blíží. Letos jsme musely dlouho čekat, že? Konečně odložíme tmavé roláky, svetry, kabáty a začneme se módou víc bavit. Taky se těšíte na lehké materiály, světlé pastelové tóny nebo květinové vzory? Základním kouskem nadcházející sezóny jsou sukně. Jaké budou nejvíc v kurzu? Přečtěte si můj článek, a pak ukažte, že máte módu v malíčku.

Správná délka sukně - mini, midi nebo maxi…

Raději zapomeňte na mini. Trend mini sukní je pryč, ale jestli ji potřebujete nosit, tak buďte opatrné. Příliš krátké nebo s vyzývavým potiskem jsou znamením nevkusu. Svůj focus dejte na midi délku. Budete působit tajemně, neobvykle. Neodhalíte příliš mnoho, ani málo. Dáte prostor mužské fantazii. Maxi sukně jsou pohodlné, stylové a stále populárnější. Rozhodně by neměla chybět ve vašem šatníku.

Tmavé barvy odložte k zimnímu spánku.

Projasněte svůj šatník výraznými barvami nebo pastelovými tóny. V kurzu jsou barevné potisky, květy a opakuje se trend proužků. Nezapomeňte ani na kanárkově žlutou – barvu roku 2019.

Stále oblíbenější – plisovaná sukně.

Plisované sukně jsme oblékaly do divadla, pamatujete? Aktuálně jsou velkým hitem. Hlavně v midi délce. Ve skládaném modelu sukně budete vypadat magicky. Noste ji s jednoduchým tričkem a teniskami. Na večerní párty k ní vezměte sexy tílko a lodičky.

Nezapomínejte na džínovinu. Odvažte se v kožené /koženkové sukni.

Džínová sukně je radost, protože se hodí téměř ke všemu. Každý rok se objevuje mezi módními trendy. Velmi hezky vypadá v midi délce, s vysokým pasem a knoflíčky po celé délce.
Kožená sukně působí na první pohled efektně, sexy, draze. Pokud si ji nemůžete dovolit, vsaďte na koženku. Ale pozor, nesmí vypadat lacině. Základní barvou je černá, ale hezky působí i v šedé, tmavě modré.

Na závěr jsem si nechala pohodlnou kalhotovou sukni.

Kalhotová sukně zahrnuje kalhoty, ale i svěží vítr v podobě sukně. Letos ji oblečte v dlouhé délce, připomínající široké kalhoty. Chystáte se na dovolenou a čeká vás delší cesta? Příjemným materiálem bude len. Buďte šik i během cestování.

Letošní trendy znáte. Jakou sukni si na Modio.cz vyberete?