Jaké džíny si letos musíte pořídit

30.03.2017
Pokud se jedná o džíny, je to nesmrtelná klasika, kterou vlastní snad každá z nás. Jsme zvyklé v nich chodit do práce, na večírek, nebo jen tak na oběd s kamarádkou. Ale už jste tu každodenní klasiku zkoušeli něčím oživit? Pokud už vás nebaví nosit pořád jedny a ty samé skinny džíny dokola, letos máte příležitost to změnit. Ze všech stran se na nás hrnou nášivky, květiny nebo nesouměrné ustřihnuté konce, tak si pojďte vybrat svoje favority!

S květinovým vzorem

Květiny, květiny a květiny. Letos květinový vzor najdete na všem a džíny nejsou žádnou výjimkou. Dají si nosit jak přes den, tak i na večerní koktejl s kamarádkami a sama můžu potvrdit, že vám je všichni pochválí. Ať už jedna růže na kapse, nebo plno květin po celé nohavici, já jsem pro, všemi deseti. A protože jaro už je tu, jak lépe ho přivítat, než novým párem džínů s květinovým vzorem? Já už doma jedny mám a pokukuji po dalších.

Se záplatami

Pokud se jedná o džíny, které jsou plné záplat, je to asi jeden z největších trendů tohoto roku a pokud se alespoň trošku považujete za módního guru, musíte alespoň jeden pár vlastnit! Samozřejmě nemusíte vůbec nic, ale pokud na tyto džíny v obchodě narazíte, nebudete se tomu už aspoň tolik divit. Pokud máte odvahu a potřebné zkušenosti, můžete si vzít několik párů svých starých džínů a vytvořit si tak nové doma na stroji, ale to bych úplně nedoporučovala.  Navíc, když si nějaké pořidíte a budou vám delší, nemusíte si lámat hlavu se švadlenou, protože je prostě jen ustřihnete. Snadné, ne?

S ustřiženým koncem

A pokud se vám nelíbí květinové vzory, ani různé nášivky nebo záplaty, můžete si pořídit klasické džíny, které budou mít ustřižený dolní lem a s největší pravděpodobností nesouměrně. Takže až se budete divit roztrhaným džínům, které budou mít přední konec nohavic kratší, než ten zadní, je to opět další z trendů tohoto roku. A jak už jsem psala na začátku, džíny si můžete ustřihnout a upravit je do požadované délky úplně sami. Takže pokud budete chodit s doslova rozervanými a přešitými džíny, nemusíte se ničeho bát, letos je to naprosto v pořádku. :-)
Tak jaké džíny si letos pořídíte?!