Jaké brýle vám letos nesmí chybět?

14.08.2017
Jak už tu bylo řečeno několikrát, doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Dodají celému outfitu šmrnc a neměly bychom je podceňovat. A pokud je řeč o brýlích, ty už vůbec ne! A kdy je lepší doba na pořízení nových slunečních brýlí než teď, v létě?

Pojďte se se mnou dnes podívat, jaký typ slunečních brýlí by vám letos rozhodně neměl chybět.

Retro bílé brýle

Pokud víte, kdo byl Kurt Cobain a já věřím, že víte, vyznačoval se jedním typem brýlí, které se staly neodmyslitelným doplňkem jeho osobnosti. Kulaté bílé retro brýle s černými skly z 90 let. Přesně tento typ se k nám vrací a můžete ho momentálně vidět na všech známých osobnostech. Tento tvar brýlí je sice nezvyklý a asi není pro každého, ale na druhou stranu, si k němu stačí vzít bílé tričko, džíny a máte vystaráno. 

Samozřejmě pokud vás tento typ brýlí neoslovil, nevadí. Pořiďte si jakékoliv brýle, které budou bílé a budou se vám líbit. Budete stále trendy a třeba v kombinaci s bílými plavkami, někde u vody, super!

Brýle s čirými skly

Určitě jste si tohoto trendu všimly. Dnes už zkrátka nerozeznáte, zda má dotyčný na sobě dioptrické brýle, nebo je nosí „jen tak". Vůbec to ale nevadí. Tyto brýle vypadají velmi stylově a sluší snad každému. Navíc, tím, že jsou průhledné, nemusíte dlouze přemýšlet k čemu si je vzít. Hodí se opravdu ke všemu. A pokud je má váš přítel, bez problému si je půjčte. U těchto brýlí se to opravdu rozlišovat nemusí.

Barevné retro brýle

Budu se znovu opakovat, když řeknu, že toto léto se vyznačuje barvami a brýle nejsou žádnou výjimkou. Letos si rozhodně musíte pořídit celo žluté brýle, nejlépe ve stylu Aviator, které působí retro dojmem a při pohledu na ně, si člověk říká, zda se ocitl několik desítek let zpátky. A pokud k nim zvolíte žluté šaty, nebo třeba žluté sako, tento doplňek perfektně splní svoji úlohu. 

Ale jestli fandíte spíše červené barvě, vůbec to nevadí. Platí zde to stejné, jako pro brýle se žlutými skly. A věřte mi, v těchto brýlích uvidíte svět v mnohem lepším světle. :-)

Kočičí brýle

Myslím, že typ kočičích brýlí nemusím ani představovat. Je to nesmrtelná klasika, která se stále drží na výsluní a já jsem za ni hrozně ráda. Je to můj nejoblíbenější typ brýlí. A pokud chcete přidat trošku retra, pořiďte si úzké černé nebo červené kočičí brýle a noste je na okraji nosu. Stále to funguje!
Samozřejmě slunečních brýlí které si letos musíte pořídit je mnohem více, ale vybrala jsem pro vás své favority. Doufám, že nějaké vyberete! Krásný zbytek léta!