Jaké boty by vám letos neměly chybět v botníku

19.04.2017
Pokud sledujete módní trendy a vždy se těšíte,  až si počtete, co že si to pro nadcházející sezónu musíte pořídit, určitě čtěte dál. Dnes jsem pro vás vybrala tři typy bot, pro běžné nošení, které se letos budou nosit. 

(Nazouvací) mokasíny

Ať už si obujete mokasíny v jakékoliv sezóně, špatně to nikdy nebude. Ale pokud si letos pořídíte mokasíny s otevřenou patou, bude to více než správné a ještě k tomu trendy. Letos totiž poletí veškerá obuv s otevřenou patou. Samozřejmě nemusí se jednat jen o mokasíny, můžete si pořídit i jakékoliv podpatky, ať už vysoké, nebo nízké (kitten heels). Vybrala jsem mokasíny, protože se dají použít pro běžné nošení, ať už do práce ke kalhotám a saku, nebo třeba na nákupy k džínám a křiváku.

Pantofle

Potom tady máme pantofle, které jsou pro většinu z nás zaryté v paměti spíše jako přezůvky na domácí nošení. Sice s vámi souhlasím, ale zkuste si představit, že tak, jak je vám pohodlně doma u televize, vám může být pohodlně i u pobíhání po městě. V 90 letech tuto funkci plnily spíže žabky, ale minulý rok na jaře je vystřídaly pantofle. Ale ne jen tak obyčejné pantofle, nejlépe s chlupy, nebo nějakým velkým logem dané značky. A letos se k tomu přidaly flitry, nebo květinové vzory. Tak proč se při nákupech ve městě necítit pohodlně, tak jako doma?

Tenisky

Na závěr jsem vybrala tenisky a to z jednoho prostého důvodu. Dají se nosit úplně ke všemu. Už není žádný problém kombinovat šaty s teniskami, nebo si je vzít k saku a slušným kalhotám, vždy to bude vypadat dobře. Jsou toho příkladem letošní fashion weeky v zahraničí, kde se tenisky nosily ke všemu a ještě k tomu, ve většině případů nahradily podpatky. Módní návrháři přicházejí každý rok s novými modely a letos si opravdu vyhráli. V obchodech můžete najít tenisky s květinovým vzorem, s obřími srdíčky,  dokonce na některých modelech najdete i hmyz. Fantazii se letos meze nekladly. Pokud ale rádi zůstáváte u klasiky, párem bílých tenisek nemůte nikdy nic zkazit. A pokud je řec o klasice, opět se do módy vrací pár old school modelu značky Vans.
Tak jaké boty vám letos nebudou chybět v botníku?