Jak vytvořit perfektní plážový look

24.07.2017
Pokud jste letos ještě nebyly na dovolené a přemýšlíte, jak vypadat dobře i na pláži, mám pro vás dnes pár tipů. 

A samozřejmě, pokud jste na dovolené už byly, ničemu to nevadí. Tyto tipy můžete využít i na vašem místním koupališti, nebo na výletě, kamkoliv k vodě.

Plážové šaty

Jestli se vás stále drží zimní váha a rády byste svoji postavu zahalily i na pláži, pořiďte si plážové šaty. Za mě je to úplně ideální řešení. Jsou pohodlné, vzdušné, takže pro léto ideální a krásně zahalí partie, se kterými stále bojujete. Pokud si pořídíte délku až na zem, tedy maxi šaty, nemusíte se v nich bát chodit ani po městě. Například, pokud se po cestě na pláž chcete zastavit pro nějaké občerstvení.

Plážová tunika

To stejné, jako pro plážové šaty, platí pro různé tuniky, plážové sukně, nebo overaly. Je jen na vás, jakou část těla nechcete ukazovat, tak podle toho vybírejte.

Šátek na zavázaní všemi způsoby

Šátek je dalším skvělým doplňkem. Pokud si pořídíte velký, můžete se do něj zahalit na několik způsobů. Můžete si z něj uvázat sukni, nebo ho použít jen jako zakrytí před sluncem, když se první den na dovolené nenamažete a celý zbytek dovolené se potom proklínáte, že jste spálené. :-) Nebo si z něj konec konců můžete vykouzlit šaty! Je také skvělý jako pokrývka hlavy, pokud zrovna nemáte po ruce žádný klobouk nebo kšiltovku. Zkrátka šátek vás může zachránit na několik způsobů, proto si s sebou určitě nějaký sbalte. A ve výsledku, můžete si z něj udělat třeba i deku, pokud se vám nechce tahat s osuškou navíc.

Slaměný klobouk

A pokud jste si pořídily nějaké šaty, overal, tuniku nebo šátek na zahalení, nesmí vám chybět pokrývka hlavy. A pro letní dny to vyhrává na plné čáře slaměný klobouk! Nejen, že plážovým šatům dodá šmrnc a bude to vypadat dobře na fotkách, ale je potřeba při celém dni na sluníčku, také chránit hlavu a občas ten klobouk nasadit. A rozhodně ho využijete i po dovolené. Ke všemu se hodí a proč se nechránit proti sluníčku i při pobíhání po parném centru města.

Plážová taška

A co by to bylo za plážový look, kdybyste s sebou neměly velkou plážovou tašku? Skvěle se do ní vejde osuška, opalovací krém, láhev s vodou a nějaká knížka, na zpříjemnění chvíle na slunci. Zkrátka vše, co budete u vody potřebovat. A pokud seženete, letos letí převážně slaměné tašky!
PS: A samozřejmě vám k dotvoření plážového looku nesmí chybět plavky. Pevně věřím, že nějaké už máte. Přeci jen, srpen už je za rohem a ať chceme, nebo ne, za chvíli nám končí léto... Taky vám ten čas tak rychle utíká?