Jak správně vrstvit?

29.03.2017
Pokud mám něco spojeno s příchozím jarem, jsou to právě koženkové bundičky - klasické, křivákového střihu, ale také zkrácené, kdy jednu takovou jsem vybrala i do dnešního outfitu. Kromě toho, že ve zkrácené verzi kožené bundičky vám nebude takové horko, ani když vysvitne sluníčko, má ještě další výhodu - tento střih totiž fandí vrstvení víc, než cokoli jiného... a tak můžete konečně ukázat také kousky, které jste celou zimu jen schovávaly pod bundou a těšily se, až na ně přijde čas! :))
Já jsem od přírody permanentně promrzlá, takže když mě zkrácené bundičky kdysi okouzlily, musela jsem dojít na způsob, jak je kombinovat, ale přitom se cítit dobře. Ideálním řešením mi přišly svetry nejrůznějších délek a čím neobvyklejší zakončení mají, tím lépe! A tak mám v šatníku svetry asymterické, zakončené krajkou, tvořené více vrstvami... V kombinaci s koženou bundičkou vypadají prostě božsky a to není jejich jediné plus - tímto stylem vrstvení se totiž opticky prodloužíte, takže pokud jste vždycky toužily mít alespoň o pár centimetrů navíc, kombinace krátké bundičky a atypického střihu je právě pro vás!
Pak už není třeba řešit ani obutí, protože s tímto optickým kouzlem můžete směle sáhnout i po obyčejných teniskách, kterými rozhodně nic nepokazíte! Já ve svém outfitu sáhla po modelu Roshe Run od Nike, které jsou maximálně prodyšné a na blížící se teplé počasí, tak úplně ideální :)). Celkově mám světlé barvy bot spojeny s teplými obdobími, takže i když hodně lidí zastává názor, že tenisky do horka nejsou, nemůžu souhlasit! - když zvolíte správně, můžete v nich vyrazit klidně i k moři :)).
A protože nabídka svetrů nejrůznějších střihů je opravdu pestrá, ráda bych vám na konec ukázala kousky, které mě okouzlily nejvíc. První ze svetříků u mě boduje hlavně barvou a hodí se, pokud poutání pozornosti není zrovna vaše parketa... což určitě není případ svetru druhého, který má všitou halenku a je jednoznačně mým favoritem, protože extravaganci já prostě můžu! :)) Poslední ze svetříků má pak rozšířenou spodní část, což působí jako peplum a zpod zkrácené bundičky tak roztomile vykukuje.

Za mě tedy - čím extravagantnější, tím lepší - a který z uvedených svetříků byste vybraly vy? A proč?