Jak se obléci pro úspěch?

29.11.2017
Každá jedna práce je odlišná a neexistuje tak ani univerzální outfit, který by nám zajistil, že uděláme skvělý dojem - nehledě na sféru, ve které se pohybujeme. Přesto je důležité, aby ani v pracovních outfitech nezanikala naše osobnost. Využijte své jedinečné osobnosti jen a jen ve svůj prospěch, nechejte ji z vás vyzařovat na všechny strany, ale zároveň s každým outfitem prokažte, že přesně víte, co se sluší a patří, přitom vám však nechybí jedinečný individuální styl.
A takzvané oblečení se „pro úspěch"  je vlastně skvělým způsobem, jak onoho vysněného úspěchu skutečně dosáhnout! :) Protože to, jak se cítíte je zároveň i způsob, kterým působíte na své okolí a pokud se tak v outfitu budete cítit skvěle a věřit, že úspěch máte na dosah, garantuju vám, že tomu bez mrknutí oka uvěří také ostatní... a o to přeci jde, ne? :))
V dnešním článku vám tak přináším pár basic (klidně přidejme také slovo - „bussines" :)) kousků, které váš pracovní outfit pozvednou o úroveň výš a díky kterým dáte svému okolí jasně najevo, že nejste jen jedna z davu, ale naopak si zasloužíte pozornost, protože máte co nabídnout! :) Zkrátka kousky, ve kterých budete působit profesionálně, nehledě na to, kde pracujete (vycházím ze svých zkušeností, své práce... takže myšleno v rámci „office sféry", samozřejmě, že v saténovém kostýmku asi nebudete prodávat třeba pomeranče :D...)!

A jaký outfit je symbolem úspěchu pro vás? :)