Jak nosit trička s obrázky? Návod pro dospělé

08.11.2016
Potisky přitahují lidkou pozornost. I přesto, že už nejsme malé děti se nám občas stane, že bez trička s motivem rockové kapely, s roztomilým obrázkem nebo srdceryvným sloganem prostě nedokážeme opustit obchod. No a co?! Tyhle kousky jsou náhodou perfektní jak do práce, tak třeba na divokou party. Stačí jen vědět, s čím je sladit. Vybrali jsme pro vás několik cool kombinací a je jen na vás, kterou se necháte inspirovat.

Denimová klasika

Tričko + džíny = to je naprostá klasika, kterou můžeme vídat denně. Ale i přesto je tato kombinace nesmrtelná. Jednoduchý outfit povýšíte na módní hru zajímavými hodinkami, pěkným páskem nebo třeba poutavým šperkem. Pokud vás omrzí pohodlné tenisky, dodejte ležérnímu stylu šmrnc lodičkami.

Casual graphic look

Pokud zrovna nemáte chuť na výrazný motiv, můžete vybírat ze spousty variant v decentní podobě. Ve spojení s klasickými kalhotami se navíc skvěle hodí do práce.

To nejlepší na konec... sukně

Nebojte se kombinovat tento typ triček se sukní. Elegantní sukně tak dostane odlehčený nádech. Váš outfit nebude tak škrobený, do kanceláře však stále vhodný.