Jak nosit šaty v zimě?

15.11.2017
Pokud patříte mezi typ žen, které nedají na své šaty dopustit a odmítají se jich vzdát i při mínusových teplotách, mám pro vás pár vychytávek, jak je netradičně zkombinovat, aby vám bylo teplo a zároveň jste vypadaly pořád dobře. Možná to bude znít zvláštně, ale proč si neobléknout šaty přes džíny? Jen je potřeba to zbytečně nepřehánět. Postačí nám klasické džíny bez jakýchkoliv nášivek nebo děr. A pokud si to stále nedovedete představit, jak se takové šaty přes džíny nosí, pojďme se na to podívat, je několik způsobů. 
Zvolte délku nad kotníky
Pokud vlastníte šaty pouze s délkou nad kotníky, nemusíte se bát, vůbec ničemu to nevadí. Džíny budou vykukovat, i když jen z malé části, ale to svoji úlohu splní a vy se nemusíte starat o nic jiného. Navíc tato kombinace bude působit decentním dojmem, a ještě k tomu budete o to víc v teple.
Zvolte volnější střih šatů
Pokud se těšíte, až tuto vychytávku vyzkoušíte se svými úzkými midi šaty, které nosíte do kanceláře, musím vás zklamat. Tato kombinace bude vypadat vždy dobře jen s volnějším typem šatů, které dodají celé kombinaci lehkost a zabrání tak dojmu, jako byste právě prošly přes vakuační systém. 

Pokud žádné takové volnější šaty nevlastníte a budete si pořizovat nové, určitě si dejte pozor na velikost. Pro tuto kombinaci se budou hodit šaty vždy o číslo větší.
Hrajte si se střihem
A pokud máte doma šaty, které jsou na každé straně jinak dlouhé nebo mají zadní část delší než tu přední, vůbec ničemu to nevadí, spíše naopak. Díky různým střihům bude každá kombinace působit jiným dojmem, a proto si ji vždy můžete uzpůsobit podle sebe a také podle toho, na jakou akci se zrovna chystáte. 

A pokud vám přijdou šaty přes džíny vyloženě nudnou kombinací, zkuste si dát přes šaty pásek a k tomu volnější svetr. Hned máte  vykouzlenou sukni a můžete nosit zase něco jiného - nového, no ne?

Zkrátka možností je opravdu hodně, záleží jen na tom, v jakém střihu šatů se v této kombinaci budete cítit dobře. Teď už víte, že až příště narazíte na krásné letní šaty, nemáte nad čím přemýšlet, protože i když není ještě léto, stejně je vynosíte!