25.08.2017
Pokud nejste ten typ člověka, který by v oblékání riskoval, obohaťte svůj šatník alespoň o nějaký crop top. Tyto krátké topy jsou skvělé v tom, že se dají dobře kombinovat, a navíc si je může dovolit každý typ postavy, takže žádné vymlouvání!
Nejlepší kombinací crop topu jsou kalhoty nebo sukně s vysokým pasem. Samozřejmě pokud si to můžete dovolit, nic vám nebrání v tom, vzít si kalhoty které vysoký pas nemají. Bohužel, toto štěstí nemá každá z nás. Ale jak už jsem říkala, není se čeho bát, protože crop top je opravdu pro každou postavu, jen je potřeba si vždy uvědomit, co chcete ukázat a co byste naopak měly skrýt.  

Pro ženy s křivkami je ideální kombinace úzké (pencil) sukně s vysokým pasem, která končí pod koleny a v kombinaci s tělovými podpatky vám nic nebrání si takto vyjít do města na schůzku, nebo večerní skleničku. Když k tomu přidáte sako a nemáte striktně přikázaný dress code, můžete si tak vyjít i do práce.
Pokud ale opravdu nechcete ukazovat žádný kousek ze svojí horní poloviny těla a crop top byste si rády pořídily, udělejte to chytře. Stačí si vzít volnější košili a crop top si dát přes ni! Vypadá to vážně skvěle, věřte mi.

Sportovní look

Samozřejmě sportovní podprsenky a různá krátká trička jsou do posilovny skvělé. Nic ale nebrání v tom, si takové crop topy obléci i na nákup nebo vyřizování věcí po městě. Nahoďte sportovní crop top, kalhoty s vysokým pasem, tenisky a můžete jít. Nemusíte dlouze nic vymýšlet a máte vystaráno. Budete se cítit dobře, pohodlně, a to je přeci to hlavní.

Crop top s dlouhým rukávem

Léto už nám pomalu končí a blíží se chladnější dny. Vím, že zrovna taková krátká trička která vám nechrání záda nejsou na zimu ideální, ale pokud teploty ještě neklesnou pod bod mrazu, užívejme crop topy dokud ještě můžeme. 

V chladnější večery můžete vyrazit na pozdní skleničku s dlouhou midi sukní ve stejné barvě jako crop top, dlouhý kardigan přes sebe a přidat uzavřené boty na podpatku. Ideální kombinace.

Ideální volba na léto

Crop topy jsou skvělé pro letní dny, kdy se dají kombinovat s dlouhou sukní nebo kraťásky s vysokým pasem. Pro toto léto kraluje květinový vzor a vypadá to, že s námi zůstane i pro zimní sezónu, tak proč si nějaký ten květinový top nepořídit. Opět je potřeba zvážit, jaké horní partie budete chtít schovat nebo naopak ukázat. Například pro zakrytí paží je nejlepší crop top s delšími nebo spadenými rukávy.
Tak snad jste získaly alespoň nějakou představu, jak se dají crop topy nosit a nějaký si pořídíte! Krásný víkend. P.