Jak nosit bralette?

12.04.2017
V minulém článku jsem vás seznámila s braletty a slíbila, že v příštím si ukážeme, jak je nosit. Elegantní, sportovní, divoké... fantazii se meze nekladou a jak vždy ráda říkám - pokud se v něčem cítíme dobře, na ničem jiném nezáleží! :)) Jak bralett nosím nejraději já? Vyhraněný styl nemám... jsou dny, kdy tíhnu k eleganci - to když mám občas chuť v práci nebo na večeři s přítelem vypadat jako dáma... a pak tady máme všední dny, kdy se chci cítit především pohodlně a tomu odpovídají i dané outfity.
V oblékání mě to vždy táhlo k outfitům se streetovým nádechem - tedy tenisky, kožené bundy, roztrahné džíny... které se pak snažím odlehčit něčím všednějším, aby outfity nepůsobily jako by mi stále bylo -náct! :)) A tak kárované košile doplňuji sukní a tenisky občas vyměním za podpatky. A totéž jsem udělala také v případě dnešního outfitu, kdy jsem bralett doplnila již zmíněným duem koženkové sukně a podpatků. Myslím, že původně sportovní bralett tak najednou nepůsobí vyloženě sportovně a pokud outfit navíc doplníte výrazným líčením, je rázem vhodný i na večerní řádění do klubu :)).
U druhého outfitu jsem vám chtěla ukázat, že bralett vůbec nemusí působit „podprsenkovým dojmem". Stačí jen vybrat nějaký méně vyzývavý a pak vhodně nakombinovat doplňky. Já tentokrát sáhla po bílem, s bandage detaily, které jsou letošním hitem... stejně jako výrazné sukně! Tato mě okouzlila především zajímavým potiskem, u kterého mě zaujalo především to, že díky použití mnoha barev, sukýnku můžete zkombinovat na milion způsobů a na první pohled výrazný kousek se vám určitě hned tak neokouká! :))
A již zmíněných barviček jsem využila i při výběru saka, kdy jsem se výjimečně nedržela při zemi a nesáhla po své oblíbené béžové a černé, ale naopak jsem vybrala sáčko stejně výrazné, jako je sukně sama. Nevím, co na to říkáte vy, ale já bych v outfitu vyrazila bez zaváhání! Výrazné hodinky „divokost" outiftu ještě podtrhují a zbytek doplňků je tak třeba vybírat střídměji, čehož jsou lodičky i kabelka jasným důkazem.

Myslím, že po dnešním článku bychom v šatníku měly mít každá alespoň jeden bralett, co říkáte? :))