Jak na pásky a kšandy?...

15.08.2017
Doplňky z vás dokáží udělat gentlemana, ale pokud to s nimi přeženete, může z vašeho výsledného outfitu vzniknout pěkně přeplácaný chaos! Nevíte si rady, jak do svého looku zakomponovat pásek nebo kšandy?... tak čtěte pozorně dál. ;)

Opasky

Pásek je vhodný pro každého... hlavně pro ty, kteří s doplňky začínají. S nošením pásku se pojí jen několik málo pravidel... mezi to nejdůležitější patří: Pásek by měl být vždy sladěn s botami! Nemusí být přesně odstín v odstínu, ale hnědá k hnědé, černá k černé atd. Pokud si pořídíte pásek a nemáte k němu boty ve stejné barvě, pak ho raději nenoste. :) Toto pravidlo se ale týká spíše formálnějšího stylu a kožených pásků... pokud si oblečete džíny, k nim nazujete tenisky a chcete tento komplet oživit textilním páskem, pak může být jeho barva jakákoliv.

Kšandy

Když přemýšlíte, co udělat s padajícími kalhotami, rozhodujete se mezi páskem a šlemi? Určitě ne. :) Většina mužů totiž kšandy nebere vůbec jako alternativu k pásku. Prostě vezmou pásek anebo nic. Kšandy ale slaví velký comeback, takže se jich nebojte a zapojte je do své garderoby. Pro začátek budou nejlepší volbou ty v neutrálních barvách, takové pak nebudete mít problém kombinovat se zbytkem oblečení. Při jejich výběru berte také v potaz typ vaší postavy... mohutnější hrudníky budou potřebovat širší kšandy, útlé zase užší.

Pamatujte, vždycky platí opasek NEBO kšandy... nikdy tyto doplňky nekombinujte dohromady!