It's school time !

19.09.2018
Prázdniny nám pomalu, ale jistě skončily. Je tedy na čase, pořádně vybavit naše ratolesti potřebnými věcmi nezbytnými pro nový školní rok.  Nezdá se to, ale je toho dost, ať už jsou to batohy, penály, přezůvky či oblečení.  Protože víme, že výběr není radno podceňovat, připravili jsme pro vás pár typů, které zajisté nevynecháte při  přípravě vašeho dítka do školních lavic či do mateřských školek. 

Nejen vašim dětem, ale i vám rodičům právě nastal  „School time".  Tak šup, šup na nákupy, ať na něco důležitého nezapomenete.

GIRLS school time

Jasná věc ... přeci i naše malé „dámičky" chtějí ve školce i škole zářit a být krásné. Vyberte jim proto z velkého množství super cool outfitů, aby byly v očích kluků nepřehlédnutelné a neodolatelné.  Při tom dbejte na zdraví vašich dětí. Pohodlná aktovka či prověřená obuv jsou velmi důležité pro pohodlí vašich dětí. 

BOYS school time

Frajerská aktovka, mikina či kšiltovka  ... tím vším může  být dotvořen dokonalý outfit vašeho milovaného chlapečka. Na výběr je také velké množství batohů a aktovek, které můžete přímo sladit s penálem.  Neméně důležitý je také oděv, který si váš miláček vybere na sebe.  Ať už zvolí styl slušňáka či malého rebela,  pro každého se najde ten správný kousek. Tak se na to pojďme podívat.