Internetová modelka Alexis Ren vydělává miliony měsíčně: jak to dokázala?

09.03.2021

Patří mezi nejúspěšnější modelky současnosti, na kontě má přes sto milionů korun a žije si svůj vysněný život. Alexis Ren ale není klasická modelka, která se prochází po přehlídkových molech. Funguje čistě jako „internetová modelka“ a za veškeré své úspěchy vděčí sociálním sítím. Jak se ale k tomuto povolání snů dostala?

Její cesta za dokonalou kariérou začala v době, kdy se dala dohromady s modelem Jay Alvarrezem. Společně na jeho instagramový profil natáčeli různá videa z exotických dovolených a celkově sdíleli se všemi fanoušky svůj luxusní život. Díky tomu Alexina popularita stále rostla. I když se pak s Jayem rozešli, sláva jí zůstala, a ona ji navíc pěstovala dál.

Pořád se ptáte, jak si mohla čtyřiadvacetiletá modelka skrz internet vydělat takovou pohádkovou sumu? Odpověď je jednoduchá. V roce 2017 nafotila odvážnou sérii fotek pro časopis Maxim, a dostala se dokonce na titulní stranu. Hned poté přišla se svou vlastní kolekcí funkčního oblečení, které se stalo hitem.

Do toho přijímala spolupráce na Instagramu, kde propagovala různé módní značky a produkty – což je nyní její hlavní pracovní náplní. Vyfotí fotku, sdílí ji na svém profilu a je to! Alexis je důkazem toho, že dělat modelku jde i jinak. Vyšlapala si vlastní cestu k úspěchu a možná bude příkladem i pro jiné, potencionální internetové modelky.