GAP ve své udržitelné kolekci slibuje lepší zítřky pro všechny

29.03.2021

Chtěli dosáhnout něčeho víc, a tak módu propojili s hlubším poselstvím. Nejnovější kolekce značky GAP „Good Generation“ proto ztělesňuje nejen stylové kousky, za kterými se každý otočí, ale také udržitelnost – modely jsou totiž vytvořené z recyklovaných a organických materiálů. Šetří se tak příroda a životní prostředí.

Značku GAP proslavily především jejich ikonické teplákové soupravy, džíny nebo například trička. GAP je nejen zárukou kvality, ale také pohodlnosti. Proto se u lidí těší tak velké oblibě – je to zkrátka sázka na jistotu. Tentokrát ale značka přišla s něčím novým, chtěla využít svůj potenciál k něčemu většímu. Během vytváření nejnovější kolekce s názvem Good Generation byly proto využity pouze recyklové a organické materiály, zejména 100% přírodní bavlna a nylon. Veškeré kousky jsou pak vyráběny za použití procesů šetrnějších k životnímu prostředí, to je procesů, které spotřebovávají méně vody, energie, chemikálií a produkují méně odpadu.

Nejen, že tím GAP přispěl k lepšímu životnímu prostředí, ale zároveň se zaručuje za to, že jednotlivé kousky mají skutečně obrovskou výdrž. „Každý kousek vydrží celý život, ať už ve vaší skříni, nebo ve skříni někoho jiného,“ pronesli hlavní zástupci značky. Vypadalo to, že GAP už nemůže získat větší popularitu a obdiv, ale jak se zdá, vyšlo jim to.