zavřít
Objevujte oblečení z e-shopů i kamenných prodejen přehledně na jednom místě a už vám nikdy neunikne žádná novinka ani super móda ve výprodeji.

FUR for everyone

Kožešiny mě ve vzpomínkách často přenesou do mých oblíbených filmů o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Pokud je máte rádi stejně jako já, určitě vám neuniklo, že ve většině scén můžeme Hagrida spatřit právě s kožešinovým kabátem. No a vlastně přesně takhle si připadám já, když někam vyrazím v kožešinovém kabátku, jako Hagrid :D... A rozhodně v tom nejsem sama, protože i přesto, že jsou hitem sezóny (ostatně vlastně jako každý rok, když nám začne trochu přituhovat!), na ulici jsem jich, za poslední týdny, potkala tolik, že je můžu spočítat na prstech jedné ruky... a to je nesmírná škoda!

Protože i když si nošení kožíšků žádá vlastně trošku odvahy, nutno dodat, že z nás jako mávnutím kouzelného proutku udělají módní ikonu... a navíc - dokáží oživit i outfit, kterému by bez kožíšku zkrátka „něco"  chybělo! :) Kožichy mají totiž tu moc každému outfitu dát tak trochu glamour look, „pozvednout jej o úroveň výš"  a celkově z nás udělají dámu s velkým D.

Sukně M317 - Figl
Unreal Fur Tundra Contrast Faux Fur Coat - Grey
Černé dámské kozačky na podpatku Baťa
A jak kožíšky nosit?
ASOS Chubby Vintage Faux Fur Coat - Pink
ASOS Midi Coat in Bright Mongolian Faux Fur - Green
ASOS Midi Coat in Plush Faux Fur - Pink

1.) Začněte s neutrální barvou, která půjde snadno kombinovat a váš nový módní úlovek tak nebude působit víc povyku, než byste si představovaly. Zelené nebo třeba baby blue kožichy jsou perfektní, zaručeně vás v něm nikdo nepřehlédne, ALE máte odvahu začít tahle zdivoka? :)

ASOS CURVE Midi Coat in Pelted Faux Fur - Brown
ASOS TALL Mongolian Faux Fur Jacket - Blue
Brave Soul Faux Fur Jacket - Black

2.) Zkuste kožíšek zkombinovat například s šaty nebo sukní v midi délce. Proč midi?  Kratší sukně vám z pod většiny kabátků ani nepůjde vidět, kdežto midi délku na vás rozhodně nikdo nepřehlédne. K šedému kabátku zkuste třeba baby pink barvu, která z šedé krásně vystoupí a budete v ní rozhodně příjemnou změnou oproti smutným barvám podzimu :).

Kožešinový kabátek Orsay
ASOS Faux Fur Midi Coat in Bright Jacquard - Multi
Vero Moda Colour Block Faux Fur Jacket - Navy

3.) Vzpomínáte, když jsem v jednom z minulých příspěvků psala, že čím třpytivější boty, tím více tuto sezonu zabodujte?  Tak pro tentokrát to rozhodně neplatí! Flitry, kamínky a podobně výrazné zdobení by jen odpoutávalo pozornost od kabátku... a to by byla škoda, nemyslíte? :)

Pepe Jeans Pepe Jeans, značkový dámský kožíšek na zip
Světle růžový kabát s umělým kožíškem VILA Meria
Gobernador Kabát Silvian Heach