Džínový trend

25.09.2017

NEJKRÁSNĚJŠÍ DŽÍNOVÉ BUNDY

Džínové kousky se opět začaly vracet do současných módních trendů. Je to skvělý doplněk. Taková džínová bunda klidně i s různými ozdobami je právě moderní a krásný doplněk. 

Různé džínové bundy jsem pro vás vybrala i já, aby jste se mohly nechat inspirovat, jaké se teď nosí a prodávají. Sice už teplo moc nebude, ale určitě se hodí alespoň jako doplněk. Třeba pod zimní bundu. Já osobně džínové oblečení, hlavně bundy, mám opravdu ráda. Může být dlouhá, krátká, roztrhaná, ozdobená nášivkami nebo flitry. Prostě těchto druhů je mnoho a každý si tak vybere ten svůj.

DŽÍNY JSOU VĚČNÉ

A protože džíny jsou prostě klasické a každý je nosí už poměrně dlouhou dobu, tak nesmí chybět ani v trendech.

Opět lze naleznout mnoho druhů džín, jako u bund a dalších. Džíny jsou však více podstatnější a důležitější než bundy... tvarují nám naše dolní končetiny, proto na výběru správných džín opravdu záleží. Já mám problém takový, že jak jsem vysoká, tak mi většina džín je kratších a v zimě to není moc příjemné.

DALŠÍ DŽÍNOVÉ KOUSKY I NA LÉTO

Nejen v létě se dají využít krásné džínové kousky jako třeba sukně a kraťasy. Oblékněte k nim silnější silonky nebo rovnou punčocháče a můžete tak vyrazit i v chmurným podzimních dnech.