Do školy s elegancí

18.09.2017

TRIČKA, TÍLKA A KOŠILE

Některým z nás už škola týden běží a někteří začínají pracovat. Jsou mezi námi tací, co se rádi oblékají krásně a elegantně jak do města, tak i do školy na těch pár hodin. Myslím, že k nim začínám patřit také i já.  A protože občas není čas vymýšlet ráno, co si vybrat z toho obrovského šatníku, proto určitě oceníte některé z mých rad.

První kusy oblečení, co bych zařadila, jsou různá trička, tílka nebo také košile a halenky. Když si vybavím slovo elegantní, vždy si představím světlejší kousky obečení. Třeba světle meruňkové košile, tílka s krajkami nebo teď také moderní nášivky s růžemi. To vše zahrnují mé dnešní inspirace.

ELEGANTNÍ DŽÍNY

Důležité je, obléknout si správně zbarvené džíny nebo různé kalhoty.

Mé inspirace zahrnují jen džíny, protože ty se dají nosit kdykoliv a kamkoliv. Opět si myslím, že základem elegantního stylu jsou světlé barvičky, ale i přesto jsem přiřadila i pár tmavších kousků, aby si vybral každý z vás.

DŮLEŽITÉ JE BÝT V TEPLE

Pokud začíná nepříznivé počasí, je nejlepší si pořídit nějaký ten teplejší svetřík. Ať už je to kardigan nebo nějaký přes hlavu. Vždy je to elegantní.

Protože ve škole byste se měly v tom co máte na sobě cítit dobře, tak je lepší si k elegantnímu oblečení pořídit ještě spíše domácký svetřík. Jako třeba takový teplý kardigan. Cítíte se lépe a stále vypadáte krásně a elegantně. A to je náš cíl!

HLAVNĚ POHODLNĚ

Důležité je si vybrat správnou obuv. Protože ve škole přece jenom trávíme pár hodin, tak je lepší si obout nějaké pohodlné tenisky. Však i tenisky můžou vypadat elegantně.

Takové bílé tenisky s různými barevnými či jinými dekoracemi jsou nejideálnější. Je to přece jenom lepší, než chodit celý den v podpatcích. Tedy pokud se nepřezouváte.