Denim na denim

02.05.2017
Možná vám kombinace double denimu připomíná retro outfity z 80. let, takže mu nějak nemůžete přijít na chuť. Ale už druhým rokem je denim na denim velkým hitem a žhavým módním trendem! Stačí si jen pohlídat odstíny jednotlivých džínových kousků. Některé denimové kombinace vypadají totiž lépe než jiné. Podívejte se na pár tipů, jak v double denimovém outfitu zaválet.

Černé džíny + světlejší denimová bunda

Černé džíny vypadají spolu s džínovou bundou skvěle! Doplňte je obyčejným tričkem nebo košilí z bavlny či viskózy a první chic double denim outfit je hotový ;).

Černá a zase černá

K černé barvě se hodí všechny barvy, takže i černá :). Co takhle vyzkoušet celočernou denimovou kombinaci? Černé džíny a k nim v podobném odstínu džínovou bundu. Tmavý vzhled jednoduše rozbijete tričkem, halenkou či svetrem v jemných odstínech, takže celkový dojem nebude působit přehnaně temně.

Tmavě modré džíny + světlá denimová košile

Spousta lidí se této kombinace bojí... to ale není vůbec nutné! Stačí naučit se denim vrstvit efektivně. Trik je v tom, obléknout si trošku jiný odstín topu a kalhot. Vyberte si džíny v tmavé barvě a k nim košili ze světlejšího denimu. Vyrážíte do kanceláře nebo s kamarádkami do baru? K outfitu si nazujte pár nepřehlédnutelných lodiček a ozdobte se třpitivými šperky.

Bílé džíny + denimová košile

Denim v býlých odstínech je velmi oblíbený v letních šatnících. Většina žen vyhledává bílou barvu právě v létě, protože všechy moc dobře ví, jak krásně vypadá na opálené pokožce :). K bílým džínám perfektně padne denimová košile, ať už tmavá nebo světlá, v tomto případě je to fuk. Pokud se chystáte sbalit si podobný outfit na dovolenou, nezapomeňte si k němu přibalit espadrilky, které letní look dokonale podtrhnou.