Dárkový průvodce: Co pro NI?

06.12.2016
Pokud již máte vánoční dárek pro svou partnerku připravený ve skříni, tak vás moc chválíme. Pokud o něm teprve přemýšlíte a stále nevíte, jak své milé udělat radost, podívejte se na pár tipů níže. Najít dárek pro ženu není zase tak náročné, protože ji potěší v podstatě cokoliv, ať už nová peněženka, hodinky či třpytivý šperk... prostě rády dostávají dárky, což je pro vás velká výhoda. Můžou mít doma 100 kabelek a i ze 100 první budou skákat radostí až do stropu =) Takže se pánové ničeho nebojte a směle do toho, protože Vánoce jsou už za dveřmi.

Hodinky

Hodinky slouží jako časomíra, ale v poslední době mají spíše funkci univerzálního šperku. Pokud si nejste jistí materiálem, vyberte ty s kovovým páskem, hodí se totiž naprosto ke všemu... k džínům, šatům, sukni, šotkám, teniskám i lodičkám. Navíc nemusíte řešit ani velikost, protože tento typ hodinek se dá bez problémů zkrátit.

Náramek

Náramek je dalším skvělým dárkem, který každá žena ocení i v případě, že už jich ve své šperkovnici pár má. Pokud si vaše partnerka nepotrpí na výrazné šperky, obdarujte ji náramkem jemným a decentním, kterým může doplnit jak denní, tak i večerní outfit. Pokud se naopak v blyštivých věcičkách vyžívá a ráda je kombinuje, zkuste ji překvapit nějakým výraznějším kouskem. Co se velikosti týče... můžete si oddychnout, jelikož ta je nastavitelná.

Peněženka

Kabelky a peněženky jsou další ženskou uchýlkou. Trefit se do v kusu kabelkou by pro vás ale mohlo být zbytečně stresující, proto vsaďte raději na peněženku. U té stačí odhadnout správnou velikost a styl, což můžete vysledovat z aktuální peněženky vaší drahé polovičky. Na barvě zase tolik nezáleží, ale pokud se trefíte do její oblíbené, určitě získáte body k dobru.