Crossbody, trend který nás baví. Bude bavit i vás?

28.11.2017

Barvy

Malá, elegantní a vkusná. Taková je kabelka crossbody. Kdo ji nezná, jen neví, že to je malá kabelka, která je nejčastěji nošená přes tělo. Tudíž croos-body je odvozeno od stylu, jakým způsobem se nosí.

Kabelku si můžete vybrat jakoukoliv. Malou i větší, ale ty menší jsou praktičtější, pokud víte, že nebudete potřebovat moc věcí, takže party nebo ples je ideální příležitostí.

Kabelky se nevyhly ani celé barevné škále. Můžete si vymyslet jakoukoliv barvu a tu i bez větších obtíží snadno seženete. Záleží jen na vás, která barva je vám nejbližší.

Materiály

Stejně tak jako můžete kabelku sehnat v jakékoliv barvě si zamanete, tak se dají sehnat i kabelky ze všech možných materiálů. Ať už se jedná o klasickou koženku, semiš či dokonce plyš, tak vězte, že svou vyvolenou najdete raz dva. 

A co dovnitř?

Do crossbody kabelek se vám toho nevejde tolik. Jsou i kabelky větší, jak už bylo napsáno výše, ale ani ty se nevyrovnají klasické kabele přes rameno. Pokud máte oragnizačního ducha, tak vám poskládání veškerých potřebných věcí půjde hladce. Já si do crossbody kabelek dávám mobil, kartu/peníze a občanku či jiný doklad, kterým bych se mohla prokázat, žvýkačky/bonbony a malý hřebínek či rtěnku. Řekla bych, že to bohatě stačí.