„Cool" oblečení pro muže ...

30.05.2018
Chcete být neodolatelní? Máte zájem o módu a skvělé kousky, které právě frčí?  Na jaře a v létě se nejlépe nosí hlavně lehké tkaniny, odvážné vzory a jasnější barvy. Je to nejvhodnějní období, ve kterém je na čase ukázat právě ten váš styl.  Tak se nechejtete inspirovat, jak být COOL v letních měsících ....
Tričko, polokošile nebo košile
Ať už zvolíte obyčejné tričko, sportovní či elegantní polokošili nebo jakoukoliv barevnou či výraznou  košili, rozhodně nešlápnete ani v jednom případě vedle. Váš styl uvádíte pouze vy sami.
Kraťasy a šortky
Kraťasy a šortky nabízí nespočetné množství variant a kombinací.  V nabídce jsou různé délky a materiály.  Elegantní kraťasy, sprotovní či riflové, zkrátka všechny vypadají skvěle. Záleží jen na typu, který se rozhodnete obléci.
Klobouk a kšiltovka
Ať už jste na pláži, v parku, nebo se jen procházíte slunečným dnem, dobrý klobouk nebo kšiltovka vám pomůže ukrýt váš obličej před slunečním svitem.  Vrásky přece nejsou IN.
Espadrilky a tenisky
V teplých letních dnech potřebujete obuv, která je lehká, snadno udržovatelná a lehce se obuje.  S párem  plátěných  espadrilek či  tenisek  uděláte rozhodně  velkou parádu.